Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Volvo XC 60

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Volvo XC 60 | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 21:13 ,

Volvo xc60 D3 momentum eco drive

12 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:59 , ,

VOLVO XC60

13 899 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:28 Претпријатие , ,

VOLVO XC 60 2.4 DIZEL 120KW -09 EKSTRA

11 599 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:00 , ,

Volvo XC60 AWD Momentum -Prv sopstvenik

36 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 65 000 - 69 999
24 фев. 23:58 ,

VOLVO XC 60 D4

22 900 ЕУР Price Reduced

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
23 фев. 10:49 Претпријатие , ,

Volvo XC60 D4 AWD Geartronic Momentum

23 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
10 фев. 09:09 Претпријатие , ,

VOLVO XC60 D4 AWD AUT MOMENTUM

44 900 ЕУР Price Reduced

Година: 2019
Километража: 15 000 - 19 999
21 авг. 15:25 ,

VOLVO XC60 D5 AWD R-DESIGN

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
03 јул. 19:17 , ,

Volvo xc60

54 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 30 000 - 34 999
31 мај 09:41 Претпријатие ,

VOLVO XC 60 2.4D 205 KS BI-TURBO AWD 4X4 VIP AUTO

11 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
31 дек. 17:42 ,

Volvo XC 60

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
22 дек. 20:41 ,

Volvo XC60 D5 215ks

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 11:51 ,

VOLVO XC 60 2.4d5 190ks stransko

13 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 18:18 , ,

VOLVO XC60

13 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 16:57 , ,

VOLVO XC 60 190ks TOP

13 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 11:56 ,

Volvo XC 60

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Volvo XC 60 | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток