Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Volvo | XC 90

07 авг. 17:16 ,

Volvo XC 90 2.4 awd

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 10:26 , ,

Volvo XC90

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
24 јан. 11:31 ,

VOLVO XC90

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
31 дек. 14:01 ,

Volvo XC 90 -04

5 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 13:09 ,

VOLVO XC 90

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 22:56 ,

Terenec Volvo XC90 Vo ekstra sostojba

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 фев. 23:57 ,

Terenec Volvo XC90 ekstra sostojba

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 18:57 , ,

Volvo xc90

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 ноем. 21:00 , ,

VOLVO XC 90 2.4D5 -05 FABRIKA.4X4

7 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 11:15 ,

VOLVO XC90 -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 септ. 20:14 ,

VOLVO XC 90 4X4

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 20:58 , ,

Volvo XC90 -07

10 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 јул. 09:06 , ,

Volvo XC 90 2.4D 4x4 -05

7 490 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 12:41 ,

Volvo XC90

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
08 ноем. 21:41 ,

VOLVO XC 90 -05

12 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
19 окт. 13:03 ,

VOLVO XC 90 2.4 DIZEL

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
13 окт. 21:05 , ,

Volvo Xc90 -04 Ekstra

10 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
21 мај 22:53 , ,

Volvo XC 90 D5

8 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
19 мар. 18:55 ,

VOLVO XC 90 FULL OPREMA

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
03 фев. 12:48 , ,

Volvo XC 90

10 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 02:05 , ,

Volvo XC 90 D5 -07

12 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
10 септ. 11:25 , ,

VOLVO XC 90 2.4 dizel neuvezuv avtomatik -03

11 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
25 авг. 19:37 ,

Volvo XC 90 -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток