Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Volvo

240 , 1
244 , 3
340 , 1
440 , 11
460 , 13
760 , 1
850 , 2
C30 , 20
C70 , 3
S40 , 45
S60 , 39
S70 , 6
S80 , 26
V40 , 58
V50 , 34
V60 , 8
V70 , 12
XC 60 , 16
XC 70 , 7
XC 90 , 26

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Volvo | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 23:58 ,

VOLVO XC 60 D4

22 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 17:38 , ,

Volvo 460

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 16:16 ,

Volvo XC 90 2.4 awd

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:52 , ,

Volvo S40 2.4i benzin i plin neuvezena odlicno socuvana

4 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 09:42 ,

VOLVO V40 D3

14 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 08:14 , ,

VOLVO V40 D2 EDITION DIESEL 2.0 120KS LED NAVI

17 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 20 000 - 24 999
04 мар. 19:11 ,

VOLVO C30 R-DESIGN

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
04 мар. 18:11 ,

ODLICNO socuvano Volvo S40

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
04 мар. 17:46 , ,

Volvo V50 1.6 Diezel od CH

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 09:19 ,

Volvo s60 D5

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
03 мар. 21:25 ,

Volvo xc60 D3 momentum eco drive

12 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
03 мар. 20:59 , ,

VOLVO XC60

13 899 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
03 мар. 15:14 , ,

Volvo XC60 AWD Momentum -Prv sopstvenik

36 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 65 000 - 69 999
03 мар. 08:55 Претпријатие , ,

VOLVO XC60 D4 AWD AUT MOMENTUM

44 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2019
Километража: 15 000 - 19 999
02 мар. 12:46 Претпријатие , ,

Volvo S60 Kinetic D2 MT

11 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
02 мар. 10:13 ,

Se prodava Volvo 460

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 18:38 Претпријатие , ,

VOLVO XC 60 2.4 DIZEL 120KW -09 EKSTRA

11 599 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 фев. 21:05 Претпријатие ,

VOLVO V50 1.6 HDI 80 kW. 2007 god

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
25 фев. 10:01 , ,

Volvo V40 1.6 D2 Momentum ss

7 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
23 фев. 10:59 Претпријатие , ,

Volvo XC60 D3 Kinetic MT

18 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
23 фев. 10:49 Претпријатие , ,

Volvo XC60 D4 AWD Geartronic Momentum

23 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
23 фев. 10:48 Претпријатие , ,

Volvo V40 D2 Base 2.0 120ks MT

10 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
22 фев. 16:22 ,

Volvo V40 ZW 90dkm 120PK 6V"2016, 90000 Km

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 19:54 ,

VOLVO S80 2.4 D5

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
18 фев. 15:45 , ,

Volvo S40 na PLIN 2.0 145KS 107kw

5 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 10:46 ,

Volvo XC 70 cross country 4x4

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 21:54 , ,

Volvo v70 d5

12 МКД

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
13 фев. 12:17 ,

Volvo v50

4 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
05 фев. 09:17 ,

Volvo V50 2.0 d SWISS

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
27 јан. 09:00 Претпријатие ,

VOLVO S60 2.0 D R - DESING

11 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
24 јан. 21:48 ,

Prodavam

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 19:17 , ,

VOLVO C30 1.6 HDI mozna zamena

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
23 јан. 09:15 , ,

Prodavam VOLVO S60 - Automatic 2.0

10 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
21 јан. 21:18 , ,

VOLVO C 30 1.6D DRIVE R-DESING NOVO -11

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
16 јан. 11:33 Претпријатие , ,

VOLVO S80 D5 185KS AUT MOZE ZAMENA ILI NA RATI

7 490 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан. 11:31 Претпријатие , ,

VOLVO C30 2.0D R-DESIGN 136ks MOZE ZAMENA I RATI

5 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
16 јан. 11:30 Претпријатие , ,

VOLVO V70 2.4D AUT MOZE ZAMENA ILI NA RATI

4 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан. 11:29 Претпријатие , ,

VW VOLVO S80 D5 AWD 185 AUT FUL MOZE ZAMENA

7 590 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
12 јан. 17:18 , ,

VOLVO V50 PRFEKTNO SOCHUVAN

5 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
05 јан. 05:47 , ,

Volvo v40 1.9 85kw 2002

1 МКД

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
02 јан. 20:07 ,

Volvo V40 1.9DCI

1 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
27 дек. 10:11 , ,

Volvo V40

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Volvo | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации