Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Volvo | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


12 ноем. 21:39 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

VOLVO S90 2.0 235 ks AWD

65 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 10 000 - 14 999
12 ноем. 20:59 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VOLVO XC60

13 899 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
12 ноем. 17:58 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Volvo S40 2.0 -04

4 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 19:48 Автомобили , Скопjе , Илинден

Volvo S60

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
11 ноем. 17:38 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Volvo 460

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
07 ноем. 18:02 Автомобили , Скопjе , Бутел

VOLVO C30 1.6 D

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
04 ноем. 17:35 Автомобили , Скопjе , Скопје

Volvo C70

Година: 2018
Километража: 180 000 - 189 999
01 ноем. 19:44 Автомобили , Скопjе , Илинден

Udreno Volvo S80 2.4, 147kW so stranski

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток