Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Wartburg | Друг модел

31 мај 13:30 ,

Mosvkich 1500 -80

500 ЕУР

Година: 1980
Километража: 120 000 - 129 999
29 мар. 15:38 , ,

Wargurg 1.3 top

500 ЕУР

Година: 1990
Километража: 190 000 - 199 999
03 ноем. 19:58 ,

Wartburg registriran vo odlicna sostojba

400 ЕУР

Година: 1991
Километража: 80 000 - 84 999
11 мар. 19:38 ,

Wartburg

270 ЕУР Намалена цена

Година: 1989
Километража: 110 000 - 119 999
08 авг. 17:33 , ,

Wartburg 1.3 -90

Година: 1990
Километража: 85 000 - 89 999
Кон почеток