Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Wartburg | 353

04 јан. 12:36 ,

Wartburg 353

Година: 1986
Километража: 160 000 - 169 999
11 јан. 20:58 , ,

Wartburg 353 1.3 - 89

Година: 1989
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток