Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Yugo

10 , 55
101 , 91
128 , 3
1300 , 8
1500 , 7
750 , 4
AR 55 , 18
Yugo 45 , 114
Yugo 55 , 174
Yugo 60 , 6
Yugo 65 , 8
Yugo Ciao , 1
Yugo In L , 10
Yugo Tempo , 40
02 авг. 17:31 , ,

Yugo 55 coral

500 ЕУР

Година: 1991
Километража: 120 000 - 129 999
02 авг. 15:54 , ,

Се продава Југо Корал 45

300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 95 000 - 99 999
31 јул. 12:33 , ,

Yugo 1.1 i EFI

700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
25 јул. 21:05 ,

Yugo1.1

550 ЕУР

Година: 2001
Километража: 55 000 - 59 999
25 јул. 13:33 , ,

prodavam yugo tempo

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 75 000 - 79 999
25 јул. 13:25 , ,

Prodavam YUGO Tempo 1-1

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
19 јул. 15:46 ,

YUGO 45

Година: 1993
Километража: 140 000 - 149 999
18 јул. 21:33 , ,

YUGO za delovi ili komplet

200 ЕУР

Година: 1991
Километража: 50 000 - 54 999
10 јул. 19:35 , ,

Yugo tempo 1.1

650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
09 јул. 13:01 ,

Yugo Tempo prva boja registrirano

Година: 1998
Километража: 70 000 - 74 999
05 јул. 19:37 , ,

Se prodava Yugo 55

800 ЕУР

Година: 1991
Километража: 70 000 - 74 999
25 јун. 02:57 ,

Југо

Година: 1990
Километража: 120 000 - 129 999
22 јун. 19:52 ,

Yugo 1.6

500 ЕУР

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
13 јун. 02:58 , ,

YUGO 45

Година: 1993
Километража: 40 000 - 44 999
11 јун. 16:11 ,

Yugo 45 -82

Година: 1982
Километража: 25 000 - 29 999
07 јун. 03:46 ,

Yugo Koral 55 / odlicna sostojba

400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
04 јун. 19:15 ,

Југо

1 ЕУР

Година: 2003
Километража: 60 000 - 64 999
31 мај 15:55 , ,

Yugo 55

Година: 1995
Километража: 50 000 - 54 999
29 мај 20:34 ,

Yugo 45

480 ЕУР

Година: 1991
Километража: 5 000 - 9 999
25 мај 01:39 ,

Yugo koral 55 moze i zamena

550 ЕУР

Година: 1990
Километража: 140 000 - 149 999
17 мај 18:40 , ,

Yugo Skala 55

Година: 1999
Километража: 70 000 - 74 999
10 мај 16:22 ,

Se prodava Yugo

500 ЕУР

Година: 1992
Километража: 5 000 - 9 999
07 мај 13:10 , ,

Yugo Florida

850 ЕУР

Година: 1992
Километража: 130 000 - 139 999
24 апр. 13:22 , ,

Yugo Tempo

Година: 1994
Километража: 60 000 - 64 999
23 апр. 00:01 ,

Yugo 55

300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 5 000 - 9 999
05 апр. 15:30 , ,

Yugo Tempo

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
02 мар. 12:53 , ,

Yugo 55 -01

900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 95 000 - 99 999
02 мар. 08:12 ,

Yugo Tempo 1.1

590 ЕУР

Година: 1999
Километража: 70 000 - 74 999
27 фев. 09:22 ,

Yugo 45

Година: 1993
Километража: 50 000 - 54 999
25 фев. 14:05 Претпријатие , ,

YUGO KORAL 60 1.1 -99 REGISRIRANO NOVI GUMI

500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
24 фев. 19:59 ,

Yugo Koral 55

Година: 1994
Километража: 70 000 - 74 999
23 фев. 14:30 , ,

Yugo 60

Година: 1990
Километража: 70 000 - 74 999
15 фев. 16:24 ,

Yuga 55

250 ЕУР

Година: 1990
Километража: 30 000 - 34 999
15 фев. 12:42 ,

Yugo Tempo 1.1 -01

350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 110 000 - 119 999
29 јан. 23:54 ,

Yugo 45 -90

350 ЕУР

Година: 1990
Километража: 120 000 - 129 999
24 јан. 23:16 ,

Yugo 45 -89

Година: 1989
Километража: 100 000 - 109 999
20 јан. 21:16 , ,

Yugo in L

1 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
14 јан. 18:22 ,

Yugo 45

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 65 000 - 69 999
11 јан. 18:09 ,

Yugo 45

400 ЕУР

Година: 1989
Километража: 150 000 - 159 999
27 дек. 16:55 ,

YUGO TEMPO 1.1 TNG

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
25 дек. 08:23 , ,

Yugo Florida

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
09 дек. 16:30 , ,

Yugo Tempo

850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 95 000 - 99 999
03 дек. 02:21 ,

Yugo 55

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
29 ноем. 17:21 , ,

Yugo 55

Година: 1992
Километража: 170 000 - 179 999
29 ноем. 13:32 , ,

Yugo 45

Година: 1984
Километража: 100 000 - 109 999
26 ноем. 23:14 , ,

Yugo 45 -91

Година: 1991
Километража: 50 000 - 54 999
26 ноем. 12:17 , ,

Jugo Ciao Florida

Година: 1992
Километража: 110 000 - 119 999
26 ноем. 12:13 , ,

Yugo 55

Година: 1995
Километража: 80 000 - 84 999
22 ноем. 14:29 , ,

Yugo 55

300 ЕУР

Година: 1990
Километража: 80 000 - 84 999
18 ноем. 08:27 Претпријатие , ,

EXTRA YUGO 55/PLINSKI URED/NOVI ZIMSKI GUMI/REISTR

550 ЕУР Намалена цена

Година: 1991
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток