Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Yugo | Yugo 60

23 фев. 14:30 , ,

Yugo 60

Година: 1990
Километража: 70 000 - 74 999
06 окт. 18:25 ,

Yugo koral 60

Година: 1991
Километража: 110 000 - 119 999
29 авг. 14:05 ,

Yugo 60

500 ЕУР

Година: 1990
Километража: 100 000 - 109 999
04 јун. 21:52 , ,

YUGO 60

450 ЕУР

Година: 1989
Километража: 110 000 - 119 999
17 авг. 22:17 ,

Yugo 60 -91

20 000 МКД

Година: 1991
Километража: 110 000 - 119 999
27 апр. 17:50 , ,

Yugo 60 -90

250 ЕУР

Година: 1990
Километража: 50 000 - 54 999
Кон почеток