Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Yugo | Yugo 65

Вчера 15:25 , ,

Yugo Florida crvena

Година: 2000
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 15:09 , ,

Yugo Florida -98

Година: 1998
Километража: 80 000 - 84 999
20 јан. 23:09 , ,

Jugo 65 Itno

350 ЕУР

Година: 1990
Километража: 40 000 - 44 999
10 дек. 22:23 ,

Yugo 65

550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
03 дек. 10:07 ,

Yugo 65

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
22 апр. 16:28 , ,

Yugo 65

430 ЕУР

Година: 1990
Километража: 120 000 - 129 999
28 фев. 12:35 ,

YUGO KORAL 65

650 ЕУР

Година: 1990
Километража: 100 000 - 109 999
20 фев. 17:46 ,

Yugo 65 1.3 Atest Plin

550 ЕУР

Година: 1993
Километража: 65 000 - 69 999
17 јул. 19:27 ,

Yugo 65 -89

400 ЕУР

Година: 1989
Километража: 300 000 - 349 999
07 мар. 21:12 , ,

Yugo Florida -90

20 000 МКД

Година: 1990
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток