Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Yugo | Yugo In L | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


10 ноем. 23:05 Автомобили , Скопjе , Центар

YUGO 1.1 injection VO ODLICNA SOSTOJBA

1 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 30 000 - 34 999
19 септ. 08:52 Автомобили , Скопjе , Скопје

Yougo Florida 1.3 atest plin -04

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
06 мај 20:36 Автомобили , Скопjе , Карпош

Yugo In L Florida

Година: 1995
Километража: 35 000 - 39 999
20 ноем. 11:10 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Yugo Coral IN L registrirano 8.2018

1 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
08 септ. 02:35 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Yugo Florida -91

450 ЕУР

Година: 1991
Километража: 110 000 - 119 999
24 мај 23:05 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Yugo Florida -91

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
03 мај 17:04 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Yugo Florida -90

15 550 МКД

Година: 1990
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток