Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Yugo | Pazar3

Yugo 45 , 3
Yugo 55 , 1
03 јун. 12:14 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Yugo 45

450 ЕУР

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
03 јун. 12:14 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Yugo 45 Registrirano Plin-Benzin

350 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
09 мар. 16:30 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Yugo 55

500 ЕУР

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
05 ноем. 22:52 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Yugo 45 -91

500 ЕУР

Година: 1991
Километража: 90 000 - 94 999
Кон почеток