Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Zastava

10 , 1
101 , 69
128 , 47
1300 , 3
750 , 44
850 , 4
Florida , 41
Florida In , 25
Koral , 30
Koral In , 7
Poly , 25
Skala 55 , 29
Денес 03:23 , ,

Zastava Skala -55

450 ЕУР

Година: 1991
Километража: 40 000 - 44 999
Вчера 22:58 ,

Zastava 101

600 ЕУР

Година: 1982
Километража: 160 000 - 169 999
01 авг. 14:00 ,

Zastava 750 Fico vo odlicna sostojba

3 400 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 70 000 - 74 999
22 јул. 22:42 ,

ZASTAVA 750 FICO Prv sopstvenik

750 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 55 000 - 59 999
22 јул. 14:51 , ,

Zastava 128

300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 60 000 - 64 999
18 јун. 23:00 , ,

Zzz

500 ЕУР

Година: 1990
Километража: 100 000 - 109 999
17 јун. 01:54 ,

se prodava zastava 076 731 057

Година: 2020
Километража: 15 000 - 19 999
16 јун. 23:31 ,

se prodava 076 731 057

Година: 2020
Километража: 15 000 - 19 999
11 јун. 16:00 ,

Zastava 101

Година: 1981
Километража: 25 000 - 29 999
11 јун. 14:52 ,

ZASTAVA 750 FICO -76 prv sopstvenik

1 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 40 000 - 44 999
03 јун. 12:13 ,

zastava 750 fico vo odlicna sostojba

3 400 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 75 000 - 79 999
01 јун. 22:20 , ,

Se prodava

500 ЕУР

Година: 1990
Километража: 80 000 - 84 999
29 мај 02:05 ,

Zastava750

1 ЕУР

Година: 1980
Километража: 0 - 4 999
26 мај 13:42 ,

Zastava Skala 55

800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 45 000 - 49 999
25 мај 13:32 , ,

ZASTAVA FIAT 1300 1977 GODINA

2 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 110 000 - 119 999
25 мај 01:44 ,

Zastava 128 skala 55 c, 09/2000

900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 30 000 - 34 999
22 мај 14:46 , ,

Zastava 101

300 ЕУР

Година: 1982
Километража: 110 000 - 119 999
17 мај 10:19 ,

Jugo 55 POVOLNO cena po dogovor

Година: 1991
Километража: 75 000 - 79 999
11 мај 20:13 ,

Zastava 101

400 ЕУР

Година: 1984
Километража: 90 000 - 94 999
05 мај 03:50 , ,

Zastava 101 Pali vozi

200 ЕУР

Година: 2020
Километража: 5 000 - 9 999
04 мај 01:15 , ,

Yugo Florida plin atest

9 999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 70 000 - 74 999
24 апр. 18:57 , ,

Zastavat 101

15 000 МКД

Година: 2020
Километража: 10 000 - 14 999
23 апр. 17:25 , ,

Zastava 101

10 000 МКД

Година: 2020
Километража: 15 000 - 19 999
17 апр. 10:16 , ,

Zastava 101

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 12:50 ,

Zastava 101

350 ЕУР

Година: 1983
Километража: 0 - 4 999
23 мар. 11:47 , ,

Zastava 750

350 ЕУР

Година: 1980
Километража: 120 000 - 129 999
24 фев. 18:27 ,

Zastava 750 -82

Година: 1982
Километража: 50 000 - 54 999
20 фев. 19:29 ,

Zastava 101

Година: 1988
Километража: 0 - 4 999
16 фев. 19:40 ,

ZASTAVA 101

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
12 фев. 13:52 ,

Zastava 101

Година: 70-тите
Километража: 120 000 - 129 999
22 јан. 18:55 ,

Zastava 850

Година: 1985
Километража: 35 000 - 39 999
02 јан. 10:13 , ,

Fiko 750 zsstava

1 800 МКД Намалена цена

Година: 1980
Километража: 50 000 - 54 999
26 дек. 19:00 , ,

Zastava 128

25 000 МКД

Година: 1990
Километража: 30 000 - 34 999
04 дек. 12:16 , ,

Zastava Florida Pickup

800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 70 000 - 74 999
03 дек. 02:21 ,

Zastava 128

Година: 1990
Километража: 30 000 - 34 999
01 дек. 20:44 ,

Zastava 101vo Kicevo

400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
26 ноем. 21:54 ,

Zastava kamion

Година: 1990
Километража: 100 000 - 109 999
18 ноем. 03:32 ,

Yugo/Zastava Florida 1.4

300 ЕУР

Година: 1990
Километража: 0 - 4 999
08 ноем. 10:41 ,

Zastava Poly

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
30 окт. 17:50 , ,

Yugo Tempo 1.1

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 45 000 - 49 999
29 окт. 05:58 ,

Zastava 750

Година: 1985
Километража: 60 000 - 64 999
29 авг. 15:49 , ,

Zastava 750

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
20 авг. 16:49 , ,

prodavam jugo 55

200 ЕУР

Година: 1982
Километража: 95 000 - 99 999
17 авг. 19:56 , ,

Zastava 101

Година: 1984
Километража: 120 000 - 129 999
09 авг. 20:01 ,

Zastava 750

Година: 1985
Километража: 50 000 - 54 999
04 авг. 22:03 , ,

Zastava 750 so prva boja

Година: 1981
Километража: 50 000 - 54 999
04 авг. 01:12 , ,

Zastava skala 55

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 80 000 - 84 999
24 јул. 11:45 , ,

Zastava 850

700 ЕУР

Година: 1984
Километража: 140 000 - 149 999
14 јул. 21:49 ,

Zastava 101

Година: 1988
Километража: 70 000 - 74 999
14 јул. 20:37 , ,

ZASTAVA SKALA 55 c

700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 55 000 - 59 999
Кон почеток