Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Zastava | Друг модел

26 ноем. 21:54 ,

Zastava kamion

Година: 1990
Километража: 100 000 - 109 999
15 мај 15:25 ,

Zastava 125 p TNG

Година: 1982
Километража: 55 000 - 59 999
29 мар. 01:15 ,

Zastava Fico 0-70

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
07 септ. 21:40 ,

Zastava kamion

Година: 1991
Километража: 25 000 - 29 999
14 јул. 00:17 ,

Fiat 620

Година: 70-тите
Километража: 50 000 - 54 999
10 апр. 14:04 , ,

Zastava Fico

2 000 ЕУР

Година: 1980
Километража: 30 000 - 34 999
10 фев. 12:25 , ,

Zastava RIVAL

Година: 1991
Километража: 85 000 - 89 999
01 окт. 18:54 , ,

Yugo 55 -91

500 ЕУР

Година: 1991
Километража: 95 000 - 99 999
17 септ. 17:37 , ,

Fico vo vozna sostojba -83

450 ЕУР

Година: 1983
Километража: 100 000 - 109 999
08 јул. 19:53 , ,

Zastava Old Timer -50ti

Година: Постари од 50-тите
Километража: 0 - 4 999
25 мар. 14:28 , ,

Tavria -97 A test plin benzin 91.000 km

400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 90 000 - 94 999
30 јан. 22:18 , ,

Zastava 1300 -70a

1 800 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
30 јан. 22:06 , ,

ZASTAVA 1300 -80 VO ODLICNA SOSTOJBA

1 800 ЕУР

Година: 1980
Километража: 0 - 4 999
14 септ. 20:46 ,

Zastava 125 -80

600 ЕУР

Година: 1980
Километража: 120 000 - 129 999
18 јул. 19:09 ,

Jeep 4x4 -76

Година: 70-тите
Километража: 70 000 - 74 999
20 јун. 12:49 , ,

Zastava -90

300 ЕУР

Година: 1990
Километража: 40 000 - 44 999
13 јун. 16:14 ,

Zastava 1300 -70

Година: 70-тите
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток