Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Zastava | 101

31 јул. 22:58 ,

Zastava 101

600 ЕУР

Година: 1982
Километража: 160 000 - 169 999
17 јун. 01:54 ,

se prodava zastava 076 731 057

Година: 2020
Километража: 15 000 - 19 999
11 јун. 16:00 ,

Zastava 101

Година: 1981
Километража: 25 000 - 29 999
22 мај 14:46 , ,

Zastava 101

300 ЕУР

Година: 1982
Километража: 110 000 - 119 999
11 мај 20:13 ,

Zastava 101

400 ЕУР

Година: 1984
Километража: 90 000 - 94 999
05 мај 03:50 , ,

Zastava 101 Pali vozi

200 ЕУР

Година: 2020
Километража: 5 000 - 9 999
24 апр. 18:57 , ,

Zastavat 101

15 000 МКД

Година: 2020
Километража: 10 000 - 14 999
23 апр. 17:25 , ,

Zastava 101

10 000 МКД

Година: 2020
Километража: 15 000 - 19 999
17 апр. 10:16 , ,

Zastava 101

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 12:50 ,

Zastava 101

350 ЕУР

Година: 1983
Километража: 0 - 4 999
20 фев. 19:29 ,

Zastava 101

Година: 1988
Километража: 0 - 4 999
16 фев. 19:40 ,

ZASTAVA 101

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
12 фев. 13:52 ,

Zastava 101

Година: 70-тите
Километража: 120 000 - 129 999
01 дек. 20:44 ,

Zastava 101vo Kicevo

400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
17 авг. 19:56 , ,

Zastava 101

Година: 1984
Километража: 120 000 - 129 999
14 јул. 21:49 ,

Zastava 101

Година: 1988
Километража: 70 000 - 74 999
10 јул. 01:31 , ,

Zastava 101

Година: 1988
Километража: 25 000 - 29 999
07 јул. 20:22 , ,

Zastava 101

400 ЕУР

Година: 1984
Километража: 95 000 - 99 999
29 мај 23:42 ,

Zastava 101 GT-55

Година: 1986
Километража: 20 000 - 24 999
15 мај 15:25 ,

Zastava 101 skala 55

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
21 јан. 01:31 ,

Zastava 101

300 ЕУР

Година: 1986
Километража: 0 - 4 999
16 дек. 20:30 ,

Zastva 101 extra sostojba

111 111 ЕУР

Година: 1987
Километража: 80 000 - 84 999
06 ноем. 17:13 ,

Zastava 101

500 ЕУР

Година: 1980
Километража: 30 000 - 34 999
03 ноем. 21:04 , ,

Zastava 101

350 ЕУР

Година: 1992
Километража: 5 000 - 9 999
20 окт. 08:39 , ,

Zastava 101

450 ЕУР

Година: 1985
Километража: 75 000 - 79 999
11 септ. 12:38 , ,

Zastava 101 itno

250 ЕУР

Година: 1985
Километража: 15 000 - 19 999
22 авг. 19:48 , ,

Zastava 101 -91

300 ЕУР

Година: 1991
Километража: 75 000 - 79 999
13 јул. 17:23 , ,

Zastava 101 mediteran -80

500 ЕУР

Година: 1980
Километража: 95 000 - 99 999
13 јул. 10:30 , ,

Otkup na Otpadni Materiali

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
10 јул. 14:17 ,

Zastava 101

250 ЕУР

Година: 1987
Километража: 180 000 - 189 999
26 јун. 15:59 ,

Zastava 101

400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 70 000 - 74 999
01 мај 03:24 , ,

Zastava 101

400 ЕУР

Година: 1992
Километража: 120 000 - 129 999
19 апр. 19:43 ,

Zastava 101 od 78 vo vozna sostojba

Година: 70-тите
Километража: 140 000 - 149 999
18 апр. 17:07 ,

Zastava 101 po povolna cena

450 ЕУР

Година: 1993
Километража: 65 000 - 69 999
06 апр. 18:00 ,

Zastava 101 ODLICEN

Година: 1984
Километража: 90 000 - 94 999
01 апр. 12:31 ,

Zastava 101

Година: 1991
Километража: 95 000 - 99 999
20 јан. 14:26 , ,

Zastava 101 benz plin registriran

22 000 МКД

Година: 1988
Километража: 70 000 - 74 999
13 јан. 03:27 ,

Zastava 101

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
21 дек. 08:39 , ,

ZASTAVA 101

300 ЕУР

Година: 1980
Километража: 60 000 - 64 999
03 дек. 09:35 ,

Zastava 101 kolata e vo top sostojba

1 000 ЕУР

Година: 1986
Километража: 80 000 - 84 999
15 окт. 09:23 , ,

Zastava 101

Година: 1982
Километража: 190 000 - 199 999
03 окт. 20:18 , ,

ZASTAVA 101

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 75 000 - 79 999
19 септ. 18:15 ,

Zastava 101 Comfort

350 ЕУР

Година: 1981
Километража: 95 000 - 99 999
19 септ. 10:30 , ,

Zastava 101 so plin a-test odlicen

600 ЕУР

Година: 1980
Километража: 100 000 - 109 999
16 септ. 14:57 , ,

Zastava 101

300 ЕУР

Година: 1984
Километража: 190 000 - 199 999
12 авг. 02:08 , ,

ZASTAVA PICK-UP

600 ЕУР

Година: 1989
Километража: 100 000 - 109 999
11 јун. 19:40 , ,

Zastava 101

Година: 1985
Километража: 55 000 - 59 999
29 мај 11:09 , ,

Zastava 101

350 ЕУР

Година: 1985
Километража: 90 000 - 94 999
19 апр. 01:14 ,

PILA VO TOP SOSTOJBA

1 499 ЕУР

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
08 мар. 08:57 ,

Zastava 101

Година: 1981
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток