Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Zastava | 1300

12 мар. 22:27 ,

Zastava 1300 -76

Година: 70-тите
Километража: 35 000 - 39 999
15 окт. 20:11 Претпријатие ,

Zastava 1300 -78 OLDTIMER

3 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 40 000 - 44 999
Кон почеток