Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Zastava | 750

01 авг. 14:00 ,

Zastava 750 Fico vo odlicna sostojba

3 400 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 70 000 - 74 999
22 јул. 22:42 ,

ZASTAVA 750 FICO Prv sopstvenik

750 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 55 000 - 59 999
11 јун. 14:52 ,

ZASTAVA 750 FICO -76 prv sopstvenik

1 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 40 000 - 44 999
03 јун. 12:13 ,

zastava 750 fico vo odlicna sostojba

3 400 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 75 000 - 79 999
29 мај 02:05 ,

Zastava750

1 ЕУР

Година: 1980
Километража: 0 - 4 999
23 мар. 11:47 , ,

Zastava 750

350 ЕУР

Година: 1980
Километража: 120 000 - 129 999
24 фев. 18:27 ,

Zastava 750 -82

Година: 1982
Километража: 50 000 - 54 999
02 јан. 10:13 , ,

Fiko 750 zsstava

1 800 МКД Намалена цена

Година: 1980
Километража: 50 000 - 54 999
29 окт. 05:58 ,

Zastava 750

Година: 1985
Километража: 60 000 - 64 999
29 авг. 15:49 , ,

Zastava 750

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
09 авг. 20:01 ,

Zastava 750

Година: 1985
Километража: 50 000 - 54 999
04 авг. 22:03 , ,

Zastava 750 so prva boja

Година: 1981
Километража: 50 000 - 54 999
14 јул. 19:53 , ,

Zastava 750

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
24 фев. 11:36 ,

Zastava 750 fiko vo odlicna sostojba

1 600 ЕУР

Година: 1984
Километража: 65 000 - 69 999
01 фев. 02:52 , ,

Zastava 750 Fico vo odlicna sostojba

Година: 70-тите
Километража: 60 000 - 64 999
08 јан. 08:20 , ,

Zastava 750

700 МКД

Година: 1980
Километража: 20 000 - 24 999
02 дек. 17:21 , ,

Fičo Zastava 750

2 800 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
21 ноем. 21:18 ,

Zastava 750

300 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 100 000 - 109 999
18 ноем. 20:53 , ,

Zastava 750

2 500 ЕУР

Година: 1980
Километража: 5 000 - 9 999
07 ноем. 21:04 , ,

Zastava 750

1 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
03 авг. 18:03 , ,

Fico kompletno restavrirano

2 500 ЕУР

Година: 1982
Километража: 25 000 - 29 999
11 јул. 00:31 , ,

Zastava 750

500 ЕУР

Година: 1983
Километража: 20 000 - 24 999
04 апр. 20:06 ,

ZASTAVA 750 FICO REGISTRIRANO

300 ЕУР

Година: 1980
Километража: 0 - 4 999
29 мар. 16:15 , ,

Zastava Fico

10 000 МКД

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
23 мар. 11:47 ,

Zastava Fico

Година: 1981
Километража: 45 000 - 49 999
05 мар. 11:32 ,

Zastava 750sc

700 ЕУР

Година: 1980
Километража: 45 000 - 49 999
04 мар. 13:31 ,

Zastava 750

700 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 55 000 - 59 999
03 фев. 15:52 , ,

Zastava Fico

Година: 1980
Километража: 120 000 - 129 999
13 дек. 14:07 ,

Zastava 750

Година: 70-тите
Километража: 35 000 - 39 999
30 септ. 17:22 , ,

Zastava 250 FICO ODLICNO SOCUVANO

800 ЕУР

Година: 1985
Километража: 10 000 - 14 999
10 септ. 12:22 ,

Zastava 750

600 ЕУР

Година: 1980
Километража: 0 - 4 999
20 авг. 20:15 , ,

Zastava 750

350 ЕУР

Година: 1982
Километража: 0 - 4 999
16 авг. 14:21 , ,

ZASTAVA 750

300 ЕУР

Година: 1982
Километража: 50 000 - 54 999
07 јул. 19:46 ,

Zastava 750 fico

200 ЕУР

Година: 1985
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 15:24 , ,

Zastava 750

250 ЕУР

Година: 1983
Километража: 5 000 - 9 999
24 мај 22:26 ,

Zastava 750 Fico

Година: 1984
Километража: 25 000 - 29 999
13 апр. 22:34 , ,

Zastava 750

2 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 70 000 - 74 999
20 фев. 19:44 , ,

Zastava 750

25 000 МКД

Година: 1980
Километража: 100 000 - 109 999
19 јан. 00:28 ,

FICO EKSTRA

1 300 ЕУР

Година: 1983
Километража: 70 000 - 74 999
20 окт. 18:16 ,

Zastava 750 -80

3 500 ЕУР

Година: 1980
Километража: 85 000 - 89 999
28 септ. 13:26 ,

Zastava 750 -70ti

700 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 55 000 - 59 999
26 јул. 17:11 ,

Zastava 750 -83

Година: 1983
Километража: 25 000 - 29 999
30 апр. 12:49 ,

Zastava 750 -84

700 ЕУР

Година: 1984
Километража: 55 000 - 59 999
31 мар. 08:48 ,

ZASTAVA 750 -80

250 ЕУР

Година: 1980
Километража: 25 000 - 29 999
Кон почеток