Македонски | Shqip | English |

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


05 дек. 16:58 Автомобили , Охрид

ZASTAVA 750LE FICO -83 Prv gazda

750 ЕУР

Година: 1983
Километража: 50 000 - 54 999
28 ноем. 14:18 Автомобили , Прилеп

Zastava 750 vo odlicna sostojba oldtajmer

3 500 ЕУР

Година: 1981
Километража: 70 000 - 74 999
14 ноем. 09:12 Автомобили , Велес

Zastava 750 - 84

Година: 1984
Километража: 45 000 - 49 999
29 окт. 05:58 Автомобили , Охрид

Zastava 750

Година: 1985
Километража: 60 000 - 64 999
29 авг. 15:49 Автомобили , Скопjе , Карпош

Zastava 750

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
09 авг. 20:01 Автомобили , Кавадарци

Zastava 750

Година: 1985
Километража: 50 000 - 54 999
04 авг. 22:03 Автомобили , Скопjе , Илинден

Zastava 750 so prva boja

Година: 1981
Километража: 50 000 - 54 999
14 јул. 19:53 Автомобили , Скопjе , Карпош

Zastava 750

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
24 фев. 11:36 Автомобили , Велес

Zastava 750 fiko vo odlicna sostojba

1 600 ЕУР

Година: 1984
Километража: 65 000 - 69 999
01 фев. 02:52 Автомобили , Скопjе , Центар

Zastava 750 Fico vo odlicna sostojba

Година: 70-тите
Километража: 60 000 - 64 999
Кон почеток