Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Zastava | Florida

04 мај 01:15 , ,

Yugo Florida plin atest

9 999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 70 000 - 74 999
04 дек. 12:16 , ,

Zastava Florida Pickup

800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 70 000 - 74 999
18 ноем. 03:32 ,

Yugo/Zastava Florida 1.4

300 ЕУР

Година: 1990
Километража: 0 - 4 999
20 септ. 20:15 , ,

Zastava Florida

550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 85 000 - 89 999
20 септ. 13:20 , ,

Zastava Florida

650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 65 000 - 69 999
06 авг. 16:05 , ,

Zastava Florida 1.3 EFI ATEST PLIN

850 ЕУР

Година: 2000
Километража: 65 000 - 69 999
06 авг. 15:53 , ,

YUGO FLORIDA PLIN

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 90 000 - 94 999
28 фев. 16:00 ,

Yugo Flopria pick up

650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
28 авг. 19:26 ,

Zastava Florida pick up

650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
14 јун. 21:23 ,

Zastava Florida pick up

750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 фев. 12:04 , ,

Zastava Florida 1.3i Poly

Година: 2005
Километража: 35 000 - 39 999
17 јан. 15:10 , ,

Pick-up Yugo Florida

Година: 2004
Километража: 75 000 - 79 999
13 фев. 01:02 ,

Zastava 101 -70

500 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 110 000 - 119 999
21 јан. 14:39 , ,

CIRTOEN AX I ZASTAVA 101

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
26 дек. 18:11 ,

Zastava 128 -91 vo odlicna sostojba itno

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 02:06 ,

Zastava 101 -84

15 000 МКД

Година: 1984
Километража: 150 000 - 159 999
23 ноем. 22:26 , ,

Zastava 101 A-test plin -94

Година: 1994
Километража: 35 000 - 39 999
09 ноем. 13:01 ,

Zastava 101 skala 55 A-test plin -93

550 ЕУР

Година: 1993
Километража: 80 000 - 84 999
12 окт. 15:37 ,

ZASTAVA 101 -83

Година: 1983
Километража: 120 000 - 129 999
05 окт. 08:21 , ,

Zastava 101 so atest plin -95

200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 75 000 - 79 999
27 септ. 21:05 ,

Zastava 101 -84

Година: 1984
Километража: 110 000 - 119 999
17 авг. 13:12 ,

Zastava 101 -82

Година: 1982
Километража: 30 000 - 34 999
06 авг. 12:51 , ,

Zastava 101 -87

500 ЕУР

Година: 1987
Километража: 50 000 - 54 999
28 јул. 21:14 , ,

Zastava 101 -87

300 ЕУР

Година: 1987
Километража: 85 000 - 89 999
21 јул. 17:35 ,

Zastava 101 -80 itno

Година: 1980
Километража: 130 000 - 139 999
15 јул. 14:33 ,

Zastava 101 -97

300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
19 јун. 00:22 ,

Zastava 101 -85

200 ЕУР

Година: 1985
Километража: 60 000 - 64 999
08 мај 13:12 , ,

Zastava 101 -87

Година: 1987
Километража: 150 000 - 159 999
03 мај 16:57 , ,

Zastava 101 -89

400 ЕУР

Година: 1989
Километража: 180 000 - 189 999
07 апр. 19:13 , ,

Zastava 101 - 96

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
05 апр. 14:02 , ,

Zastava 101 -88

230 ЕУР

Година: 1988
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 10:47 , ,

ZASTAVA 101 ISPRAVNA SO ATESTIRAN PLIN -85

20 000 МКД

Година: 1985
Километража: 130 000 - 139 999
29 мар. 18:59 ,

Zastava 101 -84

Година: 1984
Километража: 60 000 - 64 999
29 мар. 01:54 ,

Zastava 101 -91

250 ЕУР

Година: 1991
Километража: 60 000 - 64 999
28 мар. 18:46 ,

Zastava 101 -98

Година: 1998
Километража: 55 000 - 59 999
11 мар. 22:40 , ,

Zastava Skala 101 -90

Година: 1990
Километража: 130 000 - 139 999
09 мар. 17:08 , ,

Zastava 101 -89

18 000 МКД

Година: 1989
Километража: 110 000 - 119 999
07 мар. 17:52 , ,

Zastava 101 -89

350 ЕУР

Година: 1989
Километража: 170 000 - 179 999
05 мар. 03:50 ,

ZASTAVA 101 -75

Година: 70-тите
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 19:46 , ,

ZASTAVA 101 -91

580 ЕУР

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
12 фев. 20:08 , ,

Zastava 101 Skala 55 C -95

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток