Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Zastava | Florida In

18 фев. 19:34 ,

Zastava 128 -90

Година: 1990
Километража: 75 000 - 79 999
18 фев. 00:55 ,

Zastava 128 -89

15 000 МКД

Година: 1989
Километража: 45 000 - 49 999
14 фев. 00:53 , ,

Zastava 128

320 ЕУР

Година: 1991
Километража: 95 000 - 99 999
19 јан. 11:02 ,

Zastava 128 -86

450 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
16 јан. 11:35 ,

Zastava 128 -86

450 ЕУР

Година: 1986
Километража: 5 000 - 9 999
14 јан. 17:57 ,

Zastava 128 -89

400 ЕУР

Година: 1989
Километража: 100 000 - 109 999
01 јан. 17:17 ,

ZASTAVA 128 -95

550 ЕУР

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
11 дек. 01:57 ,

Zastava 128 -89

450 ЕУР

Година: 1989
Километража: 80 000 - 84 999
15 ноем. 22:36 , ,

Zastava 128 so ATESTIRAN PLIN -90

350 ЕУР

Година: 1990
Километража: 100 000 - 109 999
15 окт. 18:09 , ,

ZASTAVA 128 -89 VO ODLICNA SOSTOJBA

320 ЕУР

Година: 1989
Километража: 50 000 - 54 999
13 окт. 14:57 ,

ZASTAVA 128 -87

Година: 1987
Километража: 95 000 - 99 999
30 септ. 11:22 , ,

ZASTAVA 128 -86

300 ЕУР

Година: 1986
Километража: 95 000 - 99 999
24 септ. 13:16 ,

ZASTAVA 128 -89

10 000 МКД

Година: 1989
Километража: 120 000 - 129 999
17 септ. 16:30 ,

Zastava 128 -91

Година: 1991
Километража: 110 000 - 119 999
23 авг. 12:36 ,

Zastava 128 -90

Година: 1990
Километража: 95 000 - 99 999
15 авг. 09:49 ,

Zastava 128 -00

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
22 јун. 23:50 ,

Zastava 128 skala 65 -93

600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 75 000 - 79 999
29 мај 23:26 , ,

Zastava 128 -86

350 ЕУР

Година: 1986
Километража: 110 000 - 119 999
13 мај 19:33 , ,

Zastava 128 -99

700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 95 000 - 99 999
07 мај 17:17 ,

Zastava 128 -97

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
05 мај 14:42 , ,

Zastava 128 so atestiran plin -90

600 ЕУР

Година: 1990
Километража: 130 000 - 139 999
25 апр. 12:48 , ,

Zastava 128 so atestiran plin -86

350 ЕУР

Година: 1986
Километража: 100 000 - 109 999
14 апр. 10:02 , ,

Zastava 128 -86 itno

300 ЕУР

Година: 1986
Километража: 110 000 - 119 999
15 фев. 20:10 , ,

Zastava 128 so plin

450 ЕУР

Година: 1986
Километража: 150 000 - 159 999
21 јан. 10:58 , ,

Zastava 128 Skala TGV -90

490 ЕУР

Година: 1990
Километража: 85 000 - 89 999
Кон почеток