Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Zastava | Koral

30 окт. 17:50 , ,

Yugo Tempo 1.1

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 45 000 - 49 999
22 мај 19:57 , ,

Yugo 1.1i

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
03 апр. 18:51 ,

Yugo Koral 1.1 45kW odrzano prvi sopstvenici

1 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 60 000 - 64 999
10 фев. 12:29 , ,

Zastava Koral 1.3i

Година: 2005
Километража: 30 000 - 34 999
25 мај 12:54 , ,

Zastava Koral -99

500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 35 000 - 39 999
29 фев. 16:54 , ,

Zastava 750 Fiqo -70

3 700 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 75 000 - 79 999
02 фев. 22:55 , ,

Zastava 750 Fico -82

1 200 ЕУР

Година: 1982
Километража: 45 000 - 49 999
13 јан. 16:18 , ,

Zastava 750 -72

300 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
30 дек. 18:36 , ,

Zastava 750 fıco vo odlıcna sostojba -70

800 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 95 000 - 99 999
21 дек. 10:08 ,

Zastava 750 Fico -82 vo vozna sostojba

Година: 1982
Километража: 30 000 - 34 999
18 ноем. 22:12 , ,

Zastava 750 Fico -81

1 500 ЕУР

Година: 1981
Километража: 0 - 4 999
16 ноем. 01:16 ,

Zastava 750 -80

400 ЕУР

Година: 1980
Километража: 95 000 - 99 999
11 ноем. 20:57 , ,

Zastava 750 Fico -70

3 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 45 000 - 49 999
11 ноем. 06:23 ,

ZASTAVA 750 -70

3 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 45 000 - 49 999
21 окт. 21:43 , ,

Zastava 750 Fico -80

Година: 1980
Километража: 0 - 4 999
18 окт. 17:19 , ,

ZASTAVA 750 -64

Година: 60-тите
Километража: > 500 000
18 окт. 17:15 , ,

Zastava 750 -60

Година: 60-тите
Километража: 0 - 4 999
01 септ. 15:28 ,

ZASTAVA 750 -86

12 000 МКД

Година: 1986
Километража: 95 000 - 99 999
08 авг. 00:41 , ,

Zastava 750 Fico -70

450 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 35 000 - 39 999
04 авг. 16:34 ,

Zastava 750 dobro socuvana -80 itno

500 ЕУР

Година: 1980
Километража: 50 000 - 54 999
30 јул. 11:17 , ,

Brkovi za Zastava 750 Fico -70

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
23 јул. 09:27 , ,

Zastava 750 -83

250 ЕУР

Година: 1983
Километража: 0 - 4 999
20 јул. 21:12 ,

ZASTAVA 750 -83

Година: 1983
Километража: 65 000 - 69 999
17 јун. 13:58 , ,

Zastava 750 -77

450 ЕУР Намалена цена

Година: 70-тите
Километража: 100 000 - 109 999
05 јун. 12:03 , ,

Zastava 750 Fico -85

650 ЕУР

Година: 1985
Километража: 45 000 - 49 999
25 мај 18:27 ,

Zastava 750 -84

200 ЕУР

Година: 1984
Километража: 80 000 - 84 999
15 мај 00:11 , ,

Zastava 750 -81

3 400 ЕУР

Година: 1981
Километража: 160 000 - 169 999
10 апр. 11:47 ,

Zastava 750 i 850 -70

Година: 70-тите
Километража: 10 000 - 14 999
30 јан. 12:18 , ,

Zastava 750 fabricka sostojba -82

Година: 1982
Километража: 55 000 - 59 999
Кон почеток