Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Zastava | Poly

08 ноем. 10:41 ,

Zastava Poly

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
08 апр. 15:16 ,

Zastava Poly

600 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 75 000 - 79 999
02 апр. 02:21 ,

Се продава Застава скала55 Poly со а-тестиран плин

550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
07 окт. 20:46 , ,

Zastava Pick Up

450 ЕУР

Година: 1990
Километража: 65 000 - 69 999
26 мар. 17:06 ,

Zastava Poly

500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 95 000 - 99 999
26 септ. 13:00 ,

Zastava Poly

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 75 000 - 79 999
11 авг. 20:55 , ,

ZASTAVA POLY

600 ЕУР

Година: 1990
Километража: 95 000 - 99 999
16 септ. 18:18 , ,

Zastava Poly -95

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 35 000 - 39 999
12 фев. 20:05 , ,

Yugo -89 registrirana

Година: 1989
Километража: 75 000 - 79 999
11 јан. 06:51 ,

Yugo 55 -90

300 ЕУР

Година: 1990
Километража: 5 000 - 9 999
08 јан. 23:53 , ,

YUGO 45 -88

250 ЕУР

Година: 1988
Километража: 180 000 - 189 999
07 дек. 22:01 , ,

Zastava Yugo -96

350 ЕУР

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
01 дек. 02:31 , ,

Zastava Yugo 55 -95

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 40 000 - 44 999
28 окт. 09:25 , ,

Yugo 55 -96

Година: 1996
Километража: 75 000 - 79 999
18 окт. 18:11 ,

Zastava Yugo -92 moze i zamena

Година: 1992
Километража: 5 000 - 9 999
16 окт. 08:59 , ,

Yugo 45 -88

200 ЕУР

Година: 1988
Километража: 150 000 - 159 999
24 септ. 08:02 , ,

Zastava Yugo -96

Година: 1996
Километража: 65 000 - 69 999
26 јул. 10:10 , ,

Yugo Skala 55 -90

799 ЕУР

Година: 1990
Километража: 45 000 - 49 999
18 јул. 23:22 ,

Yugo Florida 1.4 -00

Година: 2000
Километража: 85 000 - 89 999
29 јун. 12:35 , ,

ZASTAVA YUGO -08

1 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 30 000 - 34 999
24 јун. 12:25 , ,

Zastava Yugo 1600cm3 -89

750 ЕУР Намалена цена

Година: 1989
Километража: 50 000 - 54 999
19 јун. 20:01 ,

Zastava Yugo -92 plin so atest

Година: 1992
Километража: 35 000 - 39 999
20 апр. 19:47 ,

Zastava Yugo Coral -91

360 ЕУР

Година: 1991
Километража: 45 000 - 49 999
19 апр. 22:42 , ,

Zastava Yugo -01 ekstra

600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 30 000 - 34 999
19 мар. 11:20 , ,

YUGO KORAL IN L motor Peugoet106 prv sopstvenik-08

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 30 000 - 34 999
Кон почеток