Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Zastava | Skala 55

Вчера 03:23 , ,

Zastava Skala -55

450 ЕУР

Година: 1991
Километража: 40 000 - 44 999
18 јун. 23:00 , ,

Zzz

500 ЕУР

Година: 1990
Километража: 100 000 - 109 999
01 јун. 22:20 , ,

Se prodava

500 ЕУР

Година: 1990
Километража: 80 000 - 84 999
26 мај 13:42 ,

Zastava Skala 55

800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 45 000 - 49 999
17 мај 10:19 ,

Jugo 55 POVOLNO cena po dogovor

Година: 1991
Километража: 75 000 - 79 999
20 авг. 16:49 , ,

prodavam jugo 55

200 ЕУР

Година: 1982
Километража: 95 000 - 99 999
04 авг. 01:12 , ,

Zastava skala 55

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 80 000 - 84 999
14 јул. 20:37 , ,

ZASTAVA SKALA 55 c

700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 55 000 - 59 999
16 апр. 17:53 , ,

Zastava Skala55 -89

21 000 МКД

Година: 1989
Километража: 25 000 - 29 999
07 јан. 14:36 , ,

Zastav Skala 55

Година: 1989
Километража: 45 000 - 49 999
03 дек. 21:37 , ,

Zastava yugo skala 55

500 ЕУР

Година: 1990
Километража: 40 000 - 44 999
01 авг. 20:54 , ,

Zastava 101 Skala 55

39 000 МКД

Година: 1989
Километража: 25 000 - 29 999
01 авг. 11:04 , ,

Zastava Skala 55 vo dobra sostojba

350 ЕУР

Година: 1989
Километража: 140 000 - 149 999
04 апр. 12:41 , ,

Zastava Skala 55 vo vozna sostojba

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
14 фев. 09:16 , ,

Yugo Skala 55

550 ЕУР

Година: 1990
Километража: 110 000 - 119 999
03 ноем. 13:14 ,

Zastava Skala 55 C

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 70 000 - 74 999
24 окт. 20:24 ,

Zastava Skala 55

700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 5 000 - 9 999
23 окт. 13:17 ,

Zastava Skala 55

700 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 85 000 - 89 999
25 септ. 07:54 , ,

Zastava Skala 55

400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 110 000 - 119 999
26 јун. 17:46 ,

Zastava Skala 55

Година: 1989
Километража: 40 000 - 44 999
10 јун. 12:41 , ,

Zastava Skala 55

350 ЕУР

Година: 1993
Километража: 120 000 - 129 999
02 апр. 21:53 , ,

Zastava Skala 55

33 000 МКД

Година: 1993
Километража: 95 000 - 99 999
28 мар. 22:10 ,

Zastava Skala 55

480 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
21 фев. 21:29 ,

Yugo Skala 55

Година: 1990
Километража: 30 000 - 34 999
03 јан. 21:12 ,

Zastava Skala 55 -92

500 ЕУР

Година: 1992
Километража: 60 000 - 64 999
17 дек. 16:53 ,

Zastava Skala 55 -93

450 ЕУР

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
17 ноем. 22:52 ,

Zastava Skala 55 -90

Година: 1990
Километража: 80 000 - 84 999
04 окт. 15:25 , ,

Zastava so atestiran plin -95

350 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток