Македонски | Shqip | English |

Polo | Берово | Возила | Автомобили

23 авг. 17:43 ,

VW Polo 1.2 2007 Benzin/Plin

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
07 ноем. 21:04 ,

VW Polo Dizel Karavan

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
09 јун. 08:26 ,

VW Polo 1.6 -95

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
30 јул. 10:25 ,

VW POLO -02

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999

Слични пребарувања

polo Polo Polo Polo polo Polo Polo Polo Polo polo

Кон почеток