Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Битола

BMW , 3
Audi , 2
Opel , 1
Seat , 1
Fiat , 1
Yugo , 1
Lancia , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf,по категорија Автомобили,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf | Сите | Автомобили | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 23:35 Автомобили , Битола

Се продава VW Golf 4

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
07 дек. 12:29 Претпријатие Автомобили , Битола

VOLKSWAGEN GOLF 6 2.0TDI 110KS. (REG*SERVIS*NOVI GUMI)

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
23 ноем. 19:59 Автомобили , Битола

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9TDI 105KS 2004 godina

4 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
26 окт. 07:54 Автомобили , Битола

VW golf 4 1.4 16v

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 350 000 - 399 999
13 окт. 05:45 Автомобили , Битола

VW Golf 5 2008

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
03 окт. 23:23 Претпријатие Автомобили , Битола

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9TDI 105KS. (GT LINE)

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
22 септ. 11:41 Претпријатие Автомобили , Битола

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9TDI 105KS. 2007/2008GOD.

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 авг. 21:32 Автомобили , Битола

VW Golf 2 1987 benzin i plin

Година: 1987
Километража: 45 000 - 49 999
14 јул. 10:16 Автомобили , Битола

VW Golf 4 1.4 benzin i plin

1 950 ЕУР

Година: 1999
Километража: 350 000 - 399 999
13 јул. 09:30 Претпријатие Автомобили , Битола

VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6TDI 105KS. (MODEL 2014)

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
29 јун. 22:25 Автомобили , Битола

Seat Leon 1.6TDI Golf 7 od Germanija

10 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
09 јун. 21:42 Автомобили , Битола

Golf 5 ������

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
31 мар. 18:29 Автомобили , Битола

GOLF 5 GOLF 5 PLUS TOURAN

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
31 мар. 16:37 Автомобили , Битола

GOLF 5 GOLF 5 PLUS TOURAN

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 08:24 Автомобили , Битола

Golf 5

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
16 фев. 00:06 Претпријатие Автомобили , Битола

Volkswagen Golf 5 1.9TDI 105ks registracija 09/2023

4 499 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 10:34 Автомобили , Битола

VW Golf 7 2.0 TDI dsg auto

16 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 45 000 - 49 999
18 јан. 01:26 Автомобили , Битола

VW Golf Plus 1.9 tdi

5 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
17 окт. 10:14 Автомобили , Битола

Vw Golf 5 1.9 tdi 105 ks GOAL model fabrika 2007

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
14 окт. 12:54 Автомобили , Битола

Vw Golf 5 1.9 tdi 105 ks goal model fabrika 2007

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 септ. 18:53 Автомобили , Битола

VW GOLF 6 1.6TDI 105KS 2011GOD BLUEMOTION KAKO NOV!

8 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 15:55 Автомобили , Битола

Golf 6 Plus2.0 TDI odlicen

7 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
06 јул. 13:34 Автомобили , Битола

BMW e46

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
06 мај 19:25 Автомобили , Битола

VW Golf 4 2001

1 550 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
30 мар. 21:20 Автомобили , Битола

VW Golf 4 1.9 TDI socuvan

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 17:05 Автомобили , Битола

VW Golf 5 2004

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
29 јул. 21:48 Автомобили , Битола

VW Golf 5 1.9 tdi

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
29 јул. 19:01 Автомобили , Битола

VW Golf 3 1.6 benzin

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
23 јул. 19:11 Автомобили , Битола

VW Golf 1.4 benzin

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
20 јул. 20:01 Автомобили , Битола

VW Golf 4 1.6sr

2 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 18:56 Автомобили , Битола

VW Golf Plus vo odlicna sostojba

3 799 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
20 мај 00:37 Автомобили , Битола

VW Golf 4 tip top 2001

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
23 апр. 20:09 Автомобили , Битола

VW GOLF 5 1.9 TDI

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 20:04 Автомобили , Битола

Se prodava ITNOO!

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
15 мар. 04:34 Автомобили , Битола

VW Golf 3

27 000 МКД Намалена цена

Година: 1992
Километража: 25 000 - 29 999
22 ноем. 15:44 Автомобили , Битола

VW Golf 5

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
28 окт. 09:55 Автомобили , Битола

VW GOLF 5 1.9 TDI Full Oprema

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
06 окт. 10:44 Автомобили , Битола

VW GOLF 1.9TDI 105KS TOUR -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
06 авг. 11:49 Автомобили , Битола

VW GOLF 5 1.9 TDI BLUEMOTION KLIMATRONIK

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 20:41 Автомобили , Битола

Golf 4 karavan

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 09:07 Автомобили , Битола

VW GOLF 5 TDI 1.9

4 800 ЕУР

13 мар. 17:59 Автомобили , Битола

VW Golf 4 1.9tdi 110kw -99

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
10 мар. 17:00 Автомобили , Битола

VW Golf 7 1.6 TDI 11.19

18 200 ЕУР

Година: 2019
Километража: 10 000 - 14 999
24 јан. 23:36 Автомобили , Битола

VW Golf -01

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
22 јан. 16:59 Автомобили , Битола

VW Golf 4 1.9 tdi

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 05:21 Автомобили , Битола

VW Golf 5 1.4 Registriran

3 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 16:39 Автомобили , Битола

VW Golf 1.4 -08

5 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
28 јун. 22:06 Автомобили , Битола

VW Golf 4

2 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 350 000 - 399 999
30 мај 15:28 Автомобили , Битола

VW Golf 4

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 03:54 Автомобили , Битола

VW VOLKSVAGEN GOLF 2002 1.9 TDI EKSTRA HIGH LINE

3 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 90 000 - 94 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf | Сите | Автомобили | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf Golf 7 GOLF golf Golf 4 Golf 4 golf 4 Golf 4 Golf golf 5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации