Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Битола

Peugeot , 5
Audi , 5
Lada , 4
Opel , 4
Ford , 4
Honda , 2
Nissan , 1
BMW , 1
Zastava , 1
Kia , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Yugo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Kuka,по категорија Автомобили,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Kuka | Сите | Автомобили | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

03 фев. 13:36 ,

VW Touran facelift 1.9 TDI

5 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 23:15 , ,

Honda CR-V 2.0 benzin i plin

3 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
19 дек. 14:44 ,

Kia Sportage 2.0 crdi 140 ks

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
01 окт. 19:23 ,

Hyundai Grand Santa Fe dizel 2003

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 15:42 ,

VW PASSAT 2.0TDI 170 KS

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
06 јун. 13:53 ,

SE PRODAVA KOLA

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
18 дек. 12:15 ,

Peugeot 407 1.6 HDI 2008 god full + zelen karton

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
15 дек. 20:59 ,

Peugeot 306 XTdt 1.9 66kw

1 650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
09 окт. 17:34 ,

Peugeot 306 XTdt 1.9 66kw -96

1 650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 23:59 ,

BMW X3 x-line sportpaket

23 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
16 јул. 23:16 ,

OPEL CORSA 1.2 ELEGANCE FULL PERFEKTNA

2 390 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
14 мај 09:06 ,

VW Sharan tdi bluemotion

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 15:56 ,

MERCEDES ML 270 CDI AUTOMATIC REGISTRIRAN

7 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 10:35 ,

MERCEDES E270

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 19:42 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 90ks KLIMA

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
28 дек. 07:40 , ,

Lada Samara prv gazda

550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
27 дек. 11:49 , ,

Lada Samara prv gazgda

550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
20 септ. 13:57 ,

VW GOLF 5 PLUS Tour1.9 TDI 105 HIGHLINE -07

6 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 септ. 16:29 ,

MERCEDES E 220 CDI Automatic

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 21:57 ,

Ford Fiesta

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 0 - 4 999
19 јул. 17:33 ,

Opel Meriva 1.7 klima

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 јул. 19:29 ,

VW TOURAN 2.0 TDI HIGHLINE

5 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 12:36 ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
07 јул. 22:32 ,

VW TOURAN 1.9TDI 105 Deutsche Auto

5 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 16:26 ,

Mercedes-Benz E 220 cdi

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 13:15 ,

Peugeot 607

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 18:51 ,

Yugo Koral 1.1 45kW odrzano prvi sopstvenici

1 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 60 000 - 64 999
16 ноем. 18:11 ,

Mitsubishi Grandis -04

4 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
22 окт. 18:37 ,

Fiat Uno -95

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
15 окт. 22:50 ,

VW Golf 3 -93

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
06 окт. 00:28 ,

Peugeot 607 plin - limuzina so full oprema

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
03 окт. 12:10 ,

FORD ESCORT 1.6benzin -93 so kuka kako nov

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 65 000 - 69 999
15 мај 00:56 ,

Yugo 55 registrirano do 12/2016

550 ЕУР

Година: 1990
Километража: 35 000 - 39 999
21 апр. 23:04 ,

MERCEDES E 220 CDI 150 KS AUTOMATIC -02

6 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 23:44 ,

Nissan Patrol -00 Povolno

8 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
16 мар. 16:59 ,

Lada Niva -03 nova

3 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 5 000 - 9 999
21 дек. 16:00 ,

VW Golf IV 1.4 16V -99

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
21 окт. 11:34 ,

VW POLO -06

Година: 2006
Километража: 35 000 - 39 999
17 окт. 14:57 ,

Audi A3 -99

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
01 септ. 17:19 ,

MERCEDES-BENZ C 200 CDI 85 kw -01

4 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 23:03 ,

Mercedes C 220 disel redizajn -97

2 499 ЕУР

Година: 1997
Километража: 350 000 - 399 999
31 мај 10:14 ,

Honda Civic 1.4 iS 66kw -96

1 600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
14 мај 10:52 ,

FORD FOCUS 1.4 ZETEC FULL -02

2 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
23 апр. 10:22 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS COMFORTLINE -04

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 20:05 ,

FORD MONDEO TDCI 2.0 -02

2 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
01 мар. 12:03 ,

AUDI A4 1.9 TDI 131 KS S-LINE -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 11:55 ,

AUDI A4 1.9 TDI 131 KS -03

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
27 јан. 23:38 ,

Lada 1110 atest plin prv sopstvenik -00

1 299 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
08 јан. 14:09 ,

OPEL VECTRA 1.6 16V SO A-Test Plin -97

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 08:28 ,

Audi 80 1.9 tdi b4 -94

1 499 ЕУР

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Kuka | Сите | Автомобили | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • kuka во категорија Автомобили | Yugo
  • kuka vlecenje za rano megan во категорија All Category
  • kuka во категорија Живеалишта
  • Kuka во категорија Автоделови и Опрема
  • Kuka во категорија Играчки
  • kuka во категорија Куќи/Вили
  • Kuka во категорија Приколки
  • Kuka во категорија Куќи/Вили
  • Kuka во категорија Додатоци за Мобилни телефони
  • kuka во категорија Резервни делови

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации