Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Битола

Opel , 274
Renault , 2
BMW , 1
Fiat , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel,по категорија Автомобили,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel | Сите | Автомобили | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 07:22 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI-92KW--EURO 5--MODEL 2012--NOVO VOZILO!

6 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:30 Автомобили , Битола

Opel Corsa

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:22 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA J 1.7CDTI 110KS. 6BRZINI REG. 09/2024*SERVISIRAN

6 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 23:42 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Corsa C 1.2 benzin avtomatik cosmo model 2007 nova

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
01 окт. 23:41 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN--AVTOMATIK!!!--MODEL 2006!!UNIKAT!!!

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
01 окт. 23:40 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Corsa D 1.4 benzin redizajn model 2012 cosmo nova

5 450 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
01 окт. 23:36 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA H GTC 1.4 BENZIN--REDIZAJN--MODEL 2010--NOVA!!!!!

4 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
01 окт. 23:36 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL VECTRA 1.9CDTI-120KS-REDIZAJN-REGISTRIRANA ZELENA KARTA

4 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
29 септ. 15:17 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA K 1.6 CDTI **70KW-95KS***EURO-6***NOVO VOZILO!!!

9 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
29 септ. 15:12 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI***81KW-110KS***

3 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
28 септ. 10:36 Претпријатие Автомобили , Битола

× OPEL CORSA 1.3 CDTI × EcoFlex × Satellite × MODEL 2012 ×

4 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
23 септ. 12:54 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA C 1.2 80KS. TWINPORT

2 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 12:54 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA C 1.3CDTI 70KS. SILVERLINE (FACELIFT 2007GOD)

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
23 септ. 12:16 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA D 1.3CDTI 95KS. EURO5 (FACELIFT 2013)

4 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
23 авг. 13:01 Автомобили , Битола

Opel Astra G 1.7DTI 2000

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 21:02 Автомобили , Битола

Se prodava

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
13 јул. 09:33 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL VECTRA GTS 1.9CDTI 120KS. 6BRZINI (COSMO)

2 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 20:25 Автомобили , Битола

OPEL CORSA 1.3 CDTI ODLICNA

2 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
16 јун. 23:57 Автомобили , Битола

Se prodava Opel Astra Cabrio Twintop, vo odlicna sostojba

3 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
08 јун. 17:28 Автомобили , Битола

OPEL OMEGA B 2.5 TD EXECUTIVE

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 08:29 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA D 1.3CDTI 95KS. FACELIFT (COSMO)

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 08:26 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Astra H 1.7CDTI 110ks 6 brzini redizajn cosmo

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
03 јун. 08:22 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA C 1.2 80KS. TWINPORT (REDIZAJN)

3 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
20 мај 20:32 Автомобили , Битола

Opel Antara 4x4 diesel

12 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 15:28 Автомобили , Битола

Opel Astra H 1.7 2005.

3 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
18 мај 07:55 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Corsa D 1.3CDTI 75KS cosmo

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
14 мај 11:12 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA D 1.3CDTI 90KS. 6BRZINI (COSMO)

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
01 мај 20:01 Автомобили , Битола

Astra h twintop cabrio

4 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 08:47 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA GTC 1.7CDTI 101KS. FACELIFT (116 000KM.)

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
16 апр. 14:40 Автомобили , Битола

Opel Antara 4x4 185ks

10 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
01 апр. 23:05 Автомобили , Битола

Opel Meriva 1.4i -16 v -90 KS -2006 god.

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
04 мар. 09:52 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Astra H 1.7CDTI 110KS. 6brzini panorama navi koza

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
26 јан. 10:17 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA GTC 1.3CDTI 90KS. 6BRZINI COSMO

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
24 јан. 08:24 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA C 1.2 80KS. (SILVERLINE) REG. 09/2023GOD.

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
12 јан. 21:17 Автомобили , Битола

Opel Astra H 1.7 CDTI

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 08:18 Автомобили , Битола

Opel Corsa 1.2 16V Twinport odlicna

2 790 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
20 дек. 16:08 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Corsa D 1.2 86KS facelift model 2013

5 850 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
11 дек. 21:37 Автомобили , Битола

OPEL CORSA 1.3 CDTI ODLICNA

2 890 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 09:15 Автомобили , Битола

OPEL CORSA 1.2 16V TWINPORT

2 790 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
26 ноем. 22:54 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA H 1.3CDTI 90KS. 6 BRZINI (FACELIFT 2010GOD)

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
23 ноем. 09:46 Автомобили , Битола

Se prodava opel astra h 1.7 cdti

2 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 17:39 Автомобили , Битола

Opel corsa 1.7 isuzu

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
23 окт. 23:02 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA D 1.2 86KS. FACELIFT (COLOR EDITION)

5 850 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
17 окт. 10:15 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Corsa C 1.2 80KS. twinsport Cosmo

3 199 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 окт. 19:16 Автомобили , Битола

OPEL CORSA 1.4 16V COSMO-ODLICNA

3 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
28 септ. 16:57 Автомобили , Битола

Opel Astra Cabriolet 2008

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 14:53 Автомобили , Битола

Opel

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
18 авг. 19:43 Автомобили , Битола

Opel Corsa 1.4 16V color edition OPC

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
10 авг. 21:13 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Corsa D 1.3 CDTI 75ks ecoflex cosmo

3 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
08 авг. 03:56 Автомобили , Битола

Opel vectra b 1.6 tng

550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel | Сите | Автомобили | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации