Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Битола

Opel , 96

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel astra,по категорија Автомобили,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel astra | Сите | Автомобили | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:03 Претпријатие Автомобили , Битола

* OPEL ASTRA 1.7 CDTI * EcoFlex * COSMO * MODEL 2010 *

4 699 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 08:10 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI-92KW--EURO 5--MODEL 2012--NOVO VOZILO!

6 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 08:09 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI-101KS--COSMO--MODEL 2007!!PERFEKTNA!

4 390 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
23 ноем. 11:15 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI***81KW-110KS***

3 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
22 ноем. 07:31 Автомобили , Битола

Се продава Опел Астра

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
16 ноем. 22:59 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA J 1.7CDTI 110KS. 6BRZINI REG. 09/2024*SERVISIRAN

6 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
26 окт. 11:25 Автомобили , Битола

Opel Astra G

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
23 авг. 13:01 Автомобили , Битола

Opel Astra G 1.7DTI 2000

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 23:57 Автомобили , Битола

Se prodava Opel Astra Cabrio Twintop, vo odlicna sostojba

3 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
03 јун. 08:26 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Astra H 1.7CDTI 110ks 6 brzini redizajn cosmo

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
20 мај 15:28 Автомобили , Битола

Opel Astra H 1.7 2005.

3 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
01 мај 20:01 Автомобили , Битола

Astra h twintop cabrio

4 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 08:47 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA GTC 1.7CDTI 101KS. FACELIFT (116 000KM.)

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
04 мар. 09:52 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Astra H 1.7CDTI 110KS. 6brzini panorama navi koza

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
26 јан. 10:17 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA GTC 1.3CDTI 90KS. 6BRZINI COSMO

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
12 јан. 21:17 Автомобили , Битола

Opel Astra H 1.7 CDTI

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 22:54 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA H 1.3CDTI 90KS. 6 BRZINI (FACELIFT 2010GOD)

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
23 ноем. 09:46 Автомобили , Битола

Se prodava opel astra h 1.7 cdti

2 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 септ. 16:57 Автомобили , Битола

Opel Astra Cabriolet 2008

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 23:16 Автомобили , Битола

Opel Astra F 1997

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
19 мај 23:16 Автомобили , Битола

Opel Astra F 1997

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
08 мај 11:01 Автомобили , Битола

Opel Astra H GTC

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
13 апр. 19:06 Автомобили , Битола

Opel Astra H 1.9 CDTI

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 мар. 06:09 Автомобили , Битола

Opel Astra H 1.9 GTC 120hp 88kw 2005

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
28 ноем. 03:19 Автомобили , Битола

Opel Astra 1994

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 5 000 - 9 999
20 авг. 19:12 Автомобили , Битола

Opel astra GTC

10 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 22:21 Автомобили , Битола

Opel Astra 1.6 benzin 1995

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 120 000 - 129 999
13 мај 23:54 Автомобили , Битола

Opel Astra G dti 16v elegance 2003

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 05:34 Автомобили , Битола

Opel astra

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
07 апр. 16:17 Автомобили , Битола

Opel astra

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
22 мар. 15:04 Автомобили , Битола

Opel Astra G 1.4 16v benzin i plin 1998

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 01:07 Автомобили , Битола

Se prodava Opel astra

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 19:35 Автомобили , Битола

Opel Astra 1.6 cdti

12 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
14 септ. 19:27 Автомобили , Битола

OPEL ATRA 1.7 CDTI COSMO PERFEKTNA

3 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 19:19 Автомобили , Битола

OPEL ATRA 1.7 CDTI COSMO PERFEKTNA

3 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 21:55 Автомобили , Битола

OPEL ASTRA 1.9 GTC

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 фев. 22:00 Автомобили , Битола

Opel Astra 1.7D -94

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
03 фев. 15:18 Автомобили , Битола , Могила

Opel Astra

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
03 јан. 23:18 Автомобили , Битола

Opel Astra 1.7TD

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
25 дек. 07:30 Автомобили , Битола

OPEL ASTRA H 1.7

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
14 дек. 15:47 Автомобили , Битола

Opel Astra CLASSIC 1.4

3 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
13 ноем. 01:07 Автомобили , Битола

OPEL ASTRA 1,7

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 02:14 Автомобили , Битола

OPEL ASTRA H 1.7CDTI 101KS COSMO

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
02 ноем. 18:33 Автомобили , Битола

Opel Astra 1.3 CDTI 66 kw

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
20 септ. 16:48 Автомобили , Битола

OPEL ASTRA 1.3CDTI 66KW

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
19 септ. 15:55 Автомобили , Битола

Opel Astra G 1.9

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
10 септ. 04:25 Автомобили , Битола

Opel Astra -94

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 5 000 - 9 999
10 септ. 04:13 Автомобили , Битола

Opel Astra f 1.7Disel Isuzu -94

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 02:28 Автомобили , Битола

Opel Astra

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
10 авг. 08:54 Автомобили , Битола

Opel Astra

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel astra | Сите | Автомобили | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации