Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Битола

Opel , 78
Fiat , 1
Renault , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel corsa,по категорија Автомобили,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel corsa | Сите | Автомобили | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 23:14 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA D 1.3CDTI 95KS. FACELIFT (COSMO)

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:41 Автомобили , Битола

Prodavam Opel Corsa CDTI 1.3

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 12:35 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA D 1.2 80KS (MODEL 2008)

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 08:10 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Corsa C 1.2 benzin avtomatik cosmo model 2007 nova

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 08:08 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN--AVTOMATIK!!!--MODEL 2006!!UNIKAT!!!

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 08:07 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Corsa D 1.4 benzin redizajn model 2012 cosmo nova

5 450 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
20 ноем. 10:35 Претпријатие Автомобили , Битола

× OPEL CORSA 1.3 CDTI × EcoFlex × Satellite × MODEL 2012 ×

5 350 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
05 ноем. 20:26 Автомобили , Битола

Opel Corsa

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 10 000 - 14 999
02 окт. 21:30 Автомобили , Битола

Opel Corsa

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
23 септ. 12:54 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA C 1.2 80KS. TWINPORT

2 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 12:54 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA C 1.3CDTI 70KS. SILVERLINE (FACELIFT 2007GOD)

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
23 септ. 12:16 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA D 1.3CDTI 95KS. EURO5 (FACELIFT 2013)

4 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
06 авг. 21:02 Автомобили , Битола

Se prodava

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
18 јун. 20:25 Автомобили , Битола

OPEL CORSA 1.3 CDTI ODLICNA

2 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
03 јун. 08:29 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA D 1.3CDTI 95KS. FACELIFT (COSMO)

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 08:22 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA C 1.2 80KS. TWINPORT (REDIZAJN)

3 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
18 мај 07:55 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Corsa D 1.3CDTI 75KS cosmo

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
14 мај 11:12 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA D 1.3CDTI 90KS. 6BRZINI (COSMO)

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
24 јан. 08:24 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA C 1.2 80KS. (SILVERLINE) REG. 09/2023GOD.

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
28 дек. 08:18 Автомобили , Битола

Opel Corsa 1.2 16V Twinport odlicna

2 790 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
20 дек. 16:08 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Corsa D 1.2 86KS facelift model 2013

5 850 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
11 дек. 21:37 Автомобили , Битола

OPEL CORSA 1.3 CDTI ODLICNA

2 890 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 09:15 Автомобили , Битола

OPEL CORSA 1.2 16V TWINPORT

2 790 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
13 ноем. 17:39 Автомобили , Битола

Opel corsa 1.7 isuzu

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
23 окт. 23:02 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA D 1.2 86KS. FACELIFT (COLOR EDITION)

5 850 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
17 окт. 10:15 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Corsa C 1.2 80KS. twinsport Cosmo

3 199 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 окт. 19:16 Автомобили , Битола

OPEL CORSA 1.4 16V COSMO-ODLICNA

3 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
30 авг. 14:53 Автомобили , Битола

Opel

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
18 авг. 19:43 Автомобили , Битола

Opel Corsa 1.4 16V color edition OPC

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
10 авг. 21:13 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Corsa D 1.3 CDTI 75ks ecoflex cosmo

3 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
31 мај 02:27 Автомобили , Битола

Corsa

3 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
15 мај 22:41 Автомобили , Битола

Opel Corsa 1.2 16V full odlicna

2 690 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
18 апр. 21:58 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Corsa C 1.2 80ks redizajn registrirana servisirana

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан. 18:05 Автомобили , Битола

Opel Corsa C 1.0 2002

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
29 ноем. 09:05 Автомобили , Битола

Opel Corsa dizel 2007

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
28 ноем. 10:13 Автомобили , Битола

Opel Corsa 1.3cdti 55kw klima

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
27 ноем. 12:29 Автомобили , Битола

Opel Corsa D 1.2 2010

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
01 мај 11:04 Автомобили , Битола

OPEL CORSA B.1.0.12 V

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 10 000 - 14 999
18 апр. 10:52 Автомобили , Битола

Opel Corsa 1.2 twinport full perfektna

2 590 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
07 мар. 13:14 Автомобили , Битола

OPEL CORSA 1.3 CDTI FULL

2 790 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
10 јан. 16:39 Автомобили , Битола

Opel Corsa 1.0

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
02 дек. 12:09 Автомобили , Битола

Opel Corsa 1.0

2 050 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
26 авг. 12:20 Автомобили , Битола

OPEL CORSA C 1.3 CDTI

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев. 15:47 Автомобили , Битола

Opel Corsa

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
21 ноем. 21:09 Автомобили , Битола

Opel Corsa 1.3cdti

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
09 ноем. 23:00 Автомобили , Битола

OPEL CORSA 1.2 SPORT LINE FULL ODLICNA

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
09 мај 09:18 Автомобили , Битола

Opel Corsa 1.3 CDTI

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
24 фев. 23:51 Автомобили , Битола

Opel Corsa C 1.7 DTI 55kw

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 17:42 Автомобили , Битола

OPEL CORSA 1.2 ELEGANCE FULL ODLICNA

2 290 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
23 јан. 11:35 Автомобили , Битола

OPEL CORSA 1.3CDTI 75KS GERMANIJA

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel corsa | Сите | Автомобили | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации