Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Битола

Opel , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Polo,по категорија Автомобили,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Polo | Сите | Автомобили | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 мај 12:47 Претпријатие Автомобили , Битола

VW Polo 1.2TDI 55kw 75ks 2011 euro 5

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
24 апр. 08:49 Претпријатие Автомобили , Битола

VOLKSWAGEN POLO 1.4TDI 70KS. *128 000KM* REG. 01/2024GOD.

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
27 фев. 20:59 Претпријатие Автомобили , Битола

Volkswagen Polo1.2 70KS. euro 5 uvoz

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев. 16:32 Претпријатие Автомобили , Битола

*** VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDI *** FACELIFT MODEL 2009 ***

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
15 јан. 21:16 Претпријатие Автомобили , Битола

KUPUVAM KOLI VW GOLF MERCEDES AUDI CORSA POLO FIESTA FORD

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 авг. 13:56 Претпријатие Автомобили , Битола

VOLKSWAGEN POLO 1.4TDI 70KS. UNITED 2009GODINA

4 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
09 мај 19:59 Автомобили , Битола

Vw polo 1.4 tdi

2 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев. 15:25 Автомобили , Битола

VW Polo bluemotion dizel 2008

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 22:54 Автомобили , Битола

VW Polo 2008 1.2 benzin

3 299 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 12:32 Автомобили , Битола

VW POlO 1.4 vo perfektna sostojba

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
19 септ. 10:59 Автомобили , Битола

Kupuvam koli od 300 do 1800 evra PONUDETE - SO REALNI CENI

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
24 авг. 10:38 Автомобили , Битола

VW Polo 1.4 tdi 2008 200 000km

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 03:35 Автомобили , Битола

VW POLO 1.9 TDI

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 11:51 Автомобили , Битола

VW Polo Classic vo odlicna sostojba

1 700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
29 дек. 15:58 Автомобили , Битола

Polo Classic во одлична состојба

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
30 авг. 13:28 Автомобили , Битола

Polo 1.2 2004 benzin

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
23 јул. 21:42 Автомобили , Битола

Се продава POLO 1.4 TDI

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 18:20 Автомобили , Битола

VW Polo

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 12:49 Автомобили , Битола

VW Polo -01

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 5 000 - 9 999
04 мај 00:32 Автомобили , Битола

Volkswagen Polo

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
25 јан. 16:09 Автомобили , Битола

VW Polo 1.2

3 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
16 ноем. 08:12 Автомобили , Битола

VW Polo 1.2 odlicno zacuvano

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
13 окт. 19:15 Автомобили , Битола

VW Polo 1.2 Trendline -08

4 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
04 септ. 16:58 Автомобили , Битола

VW Polo 1.9 SDI

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
17 авг. 18:24 Автомобили , Битола

VW POLO 1.4 TDI ekonmicno odrzano i po ekstra cena

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
31 јул. 00:50 Автомобили , Битола

VW Polo 1.9 SDI

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 19:06 Автомобили , Битола

VW Polo 1.2 Trendline

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
06 јун. 23:52 Автомобили , Битола

VW Polo 1.2 Trendline

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
08 апр. 12:07 Автомобили , Битола

VW Polo 1.4TDI po najpovolna cena

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
15 мар. 16:29 Автомобили , Битола

VW POLO 1.4

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
12 мар. 15:17 Автомобили , Битола

VW POLO 1.2 Klima 100.000 km

4 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
30 окт. 16:55 Автомобили , Битола

VW POLO -12

7 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
11 мар. 10:41 Претпријатие Автомобили , Битола

VW POLO 1.4 MPI FULL OPREMA KLIMA SERVISIRA -98

1 199 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев. 18:16 Автомобили , Битола

VW Polo -02 kako novo

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 55 000 - 59 999
11 ноем. 15:22 Автомобили , Битола

VW Polo 1.4 16v kako novo -03

3 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
21 окт. 11:34 Автомобили , Битола

VW POLO -06

Година: 2006
Километража: 35 000 - 39 999
16 септ. 20:34 Автомобили , Битола

VW POLO 1.4 AUTOMATIC -96

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
11 септ. 11:40 Автомобили , Битола

VW Polo 1.0 -99

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
11 јул. 07:49 Автомобили , Битола

VW Polo 1.4 Tdi klima -07

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
06 јун. 11:27 Автомобили , Битола

VW Polo -98 registrirana

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 11:42 Автомобили , Битола

VW Polo 1.9 SDI -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 19:22 Автомобили , Битола

VW Polo super sostojba - 93

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 65 000 - 69 999
27 фев. 11:42 Автомобили , Битола

VW POLO 1.0 MPI - 00

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Polo | Сите | Автомобили | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • polovni avtomobili во категорија Автомобили | Fiat | Punto
  • POLO во категорија Автомобили | Jeep
  • Polo во категорија Автомобили | Peugeot
  • polovni avtomobili во категорија Автомобили | BMW | 5-серии
  • polo во категорија Возила
  • Polo во категорија Автомобили | Smart
  • polo во категорија Автомобили | Land Rover | Range Rover
  • polo во категорија Автомобили | Wiesmann
  • Polo во категорија Автомобили | Citroën | Xsara Picasso
  • polo во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Eos

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации