Македонски | Shqip | English |

Polo | Битола | Возила | Автомобили

23 окт. 08:51
Linku:
,

VW Polo 1.4 Benzin 59 kW

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999

Вчера 22:54 ,

VW POLO -08 1.2 BENZIN

3 299 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
23 окт. 08:51 ,

VW Polo 1.4 Benzin 59 kW

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
30 авг. 13:28 ,

Polo 1.2 2004 benzin

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
23 јул. 21:42 ,

Се продава POLO 1.4 TDI

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 18:20 ,

VW Polo

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 12:49 ,

VW Polo -01

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 5 000 - 9 999
04 мај 00:32 ,

Volkswagen Polo

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
25 јан. 16:09 ,

VW Polo 1.2

3 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
16 ноем. 08:12 ,

VW Polo 1.2 odlicno zacuvano

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
13 окт. 19:15 ,

VW Polo 1.2 Trendline -08

4 450 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
04 септ. 16:58 ,

VW Polo 1.9 SDI

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
17 авг. 18:24 ,

VW POLO 1.4 TDI ekonmicno odrzano i po ekstra cena

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
31 јул. 00:50 ,

VW Polo 1.9 SDI

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 19:06 ,

VW Polo 1.2 Trendline

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
06 јун. 23:52 ,

VW Polo 1.2 Trendline

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
08 апр. 12:07 ,

VW Polo 1.4TDI po najpovolna cena

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
15 мар. 16:29 ,

VW POLO 1.4

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
12 мар. 15:17 ,

VW POLO 1.2 Klima 100.000 km

4 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
30 окт. 16:55 ,

VW POLO -12

7 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
11 мар. 10:41 Претпријатие ,

VW POLO 1.4 MPI FULL OPREMA KLIMA SERVISIRA -98

1 199 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев. 18:16 ,

VW Polo -02 kako novo

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 55 000 - 59 999
11 ноем. 15:22 ,

VW Polo 1.4 16v kako novo -03

3 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
21 окт. 11:34 ,

VW POLO -06

Година: 2006
Километража: 35 000 - 39 999
16 септ. 20:34 ,

VW POLO 1.4 AUTOMATIC -96

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
11 септ. 11:40 ,

VW Polo 1.0 -99

1 600 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
11 јул. 07:49 ,

VW Polo 1.4 Tdi klima -07

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
06 јун. 11:27 ,

VW Polo -98 registrirana

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 11:42 ,

VW Polo 1.9 SDI -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 19:22 ,

VW Polo super sostojba - 93

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 65 000 - 69 999
27 фев. 11:42 ,

VW POLO 1.0 MPI - 00

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999

  • polo në kategorinë Автомобили
  • polo në kategorinë Автомобили
  • Polo në kategorinë Автомобили
  • Polo në kategorinë Автомобили
  • Polo në kategorinë Автомобили
  • Polo në kategorinë Автомобили
  • polo në kategorinë Автомобили
  • polo në kategorinë Автомобили
  • polo në kategorinë Автомобили
  • polo në kategorinë Автомобили

Кон почеток