Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор passat,по категорија Автомобили,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: passat | Сите | Автомобили | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 мај 16:20 Автомобили , Битола

Се продава Passat CC

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 21:02 Автомобили , Битола

VW Passat B6 2.0TDI 170hp 125KW karavan

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
03 мар. 21:01 Автомобили , Битола

VW Passat B7 1.6TDI 105hp bluemotion 2011

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 21:02 Претпријатие Автомобили , Битола

Volkswagen Passat B7 1.6TDI 105ks 152.000km

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
15 фев. 16:43 Автомобили , Битола

VW Passat B7 1.6TDI od Germanija

8 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 12:30 Автомобили , Битола

VW Passat B7 Model limuzina

10 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 12:19 Автомобили , Битола

VW Passat B6 2.0TDI commonrail

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
01 ноем. 11:36 Автомобили , Битола

Passat CC

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
03 окт. 08:06 Автомобили , Битола

RENT A CAR - iznajmuvam vozila - avtomatik i racen menjac -

25 ЕУР / дневно

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
17 септ. 09:10 Автомобили , Битола

Se prodava

3 500 МКД

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 17:14 Автомобили , Битола

VW PASSAT 2.0tdi Blumotion

3 550 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
06 јул. 01:00 Автомобили , Битола

Volkswagen Passat B6 Bluemotion 1.9tdi 77kw 105ks

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 17:59 Претпријатие Автомобили , Битола

VW Passat 2.0tdi 140ks bluemotion highline

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 18:37 Автомобили , Битола

VW Passat dizel 1997

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
28 ноем. 12:29 Автомобили , Битола

VW Volkswagen Passat 1.4 Eco

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 12:29 Автомобили , Битола

VW Volkswagen Passat Eco.

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
23 јул. 12:26 Автомобили , Битола

VW Passat 1.9 tdi

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
30 јун. 16:32 Автомобили , Битола

VW Passat 1.9 TDI 131 hp -03

2 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
29 јун. 08:13 Автомобили , Битола

VW Passat 1.9 tdi 2006

4 699 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 08:17 Автомобили , Битола

VW Passat 2.0 Bluemotion 140ks

9 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 12:46 Автомобили , Битола

Se prodava

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
17 јул. 00:02 Автомобили , Битола

VW Passat -07

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
16 јун. 15:42 Автомобили , Битола

VW PASSAT 2.0TDI 170 KS

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 14:01 Претпријатие Автомобили , Битола

Volkswagen Passat 1.6 TDI BlueMotion

7 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 20:02 Автомобили , Битола

VW PASSAT TDI

Година: 1998
Километража: 350 000 - 399 999
22 јан. 13:23 Автомобили , Битола

VW Passat Turbo Diesel -08

7 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 13:02 Автомобили , Битола

VW PASSAT -01

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 14:58 Автомобили , Битола

VW Passat -06 1.9TDI

4 490 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 јул. 09:55 Автомобили , Битола

VW Passat 1.9TDI -06 77kw

4 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 08:36 Автомобили , Битола

VW PASSAT 6. 2.0 TDI. 140 ks. 6 brzini HIGHLINE

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
23 мај 13:27 Автомобили , Битола

VW Passat 1.9 TDI 131ks -01

2 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 20:48 Автомобили , Битола

Volkswagen Passat Caravan

1 800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 23:14 Автомобили , Битола

VW Passat

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 23:37 Автомобили , Битола

VW PASSAT 1.9 TDI

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 08:05 Автомобили , Битола

VW PASSAT

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
14 мар. 11:28 Автомобили , Битола

VW Passat

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 11:58 Автомобили , Битола

VW Passat

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
06 окт. 19:51 Автомобили , Битола

VW Passat 2.0TDI

6 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 00:55 Автомобили , Битола

VW Passat 2.0 TDI povolno

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
19 септ. 23:45 Автомобили , Битола

VW Passat 1.9tdi 105hp EXTRA so

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 07:13 Автомобили , Битола

passat 3b 99 godina 1.8 benzin

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
22 мај 11:53 Автомобили , Битола

VW Passat CC 2.0TDI 170KS

18 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
18 апр. 10:06 Автомобили , Битола

VW Passat

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 21:36 Претпријатие Автомобили , Битола

VW PASSAT 1.9 TDI 77KW MOD CARINET GERMASKI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 19:03 Автомобили , Битола

VW Passat

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
04 дек. 20:38 Автомобили , Битола

VW PASSAT 1,9 TDI

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
03 дек. 21:53 Автомобили , Битола

VW PASSAT 1,9 TDI

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
27 ноем. 10:08 Автомобили , Битола

VW PASSAT 2.0 tdi Full oprema -06

7 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 13:04 Автомобили , Битола

VW Passat

3 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 12:22 Автомобили , Битола

VW Passat 1.9 TDI 110KS

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување passat | Сите | Автомобили | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • passat во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Touareg
  • Passat во категорија Автомобили | Mazda
  • Passat во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | S 500 | S-класа
  • passat во категорија Автомобили | Jaguar
  • Passat во категорија Возила
  • Passat во категорија Автомобили | Fiat | Bravo
  • Passat во категорија Автомобили | Honda
  • Passat во категорија Автомобили | Land Rover
  • passat во категорија Автомобили | Lada | 111
  • Passat во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | C 200 | C-класа

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации