Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Bmw - Огласи за продажба на bmw автомобили по најдобри цени!

Оваа категорија е извонредна за сопствениците на bmw возилата, кои што се заинтересирани за брза продажба, но и за оние кои што сакаат да ги следат огласите за продажба на автомобили од марката bmw, бидејќи Пазар3 Ви остава простор да контактирате едни со други со само еден клик!


Затоа, не двоумете се и објавете оглас во кои што нудите bmw автомобили како што се bmw 320d, bmw 1, bmw 118d, bmw x6, bmw x5, bmw 520, bmw e90, bmw 346, bmw 325, а ние заедно со големиот број на посетители ќе Ви помогнеме да имате брза и лесна продажба на автомобили од познатиот германски производител - bmw!

24 мај 22:01
Линк
,

Bmw x5 3.0d Dizel Avtomatik Mk.tabli Staklo Cuvan

5 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:07
Линк
, ,

ПРОДАВАМ BMW 530d Xdrive

30 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 13:39
Линк
,

Bmw 535D GT 8G 313ks xDrive

26 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 23:07
Линк
, ,

ПРОДАВАМ BMW 530d Xdrive

30 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 23:05 ,

Bmw x6 35D

23 000 МКД

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:54 , ,

BMW 116d.twin turbo(116hp)F20*Redizajn*NOV!!!

13 299 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:17 , ,

Bmw x6 35d

23 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:12 Претпријатие ,

BMW 320D 163ks E90 elleta 2006

5 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:10 , ,

BMW F10 520D 16V 185KS 7 Speed Individual Extra Full Oprema

13 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:58 Претпријатие ,

Bmw GT 320d navi automatic sport 2016

17 555 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:42 ,

BMW 730XDRIVE 2015 CARBON CORE 195kw

65 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 13:39
Линк
,

Bmw 535D GT 8G 313ks xDrive

26 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:39 , ,

Bmw 3 2.0d 163ks 2007 so full oprema

5 890 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:36 , ,

BMW F30 325D 165kw euro 6

21 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 12:35 Претпријатие , ,

Bmw 118D 143KS euro 5 Auto Kodeks

6 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:15 Претпријатие ,

Bmw 530d m-packet 2001

2 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:13 Претпријатие ,

Bmw f 10 530d 2013 moze zamena

17 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 10:44 , ,

Bmw F20 118D 143hp 2013 automatic 8g sport nova kola

12 390 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:42 , ,

Bmw 118D 143hp euro 5 2010 unikat 135.000km

6 390 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 07:52 Претпријатие ,

BMW X3 3.0 2006

7 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 04:28 ,

BMW 320d 177ks facelift

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 21:28 ,

Se prodava BMW 320d 2007godina

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
26 мај 19:54
Линк
, ,

Bmw 320d F30 xDrive SportPacket

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
26 мај 15:44 , ,

Bmw e90 automatik

6 899 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 мај 11:38 Претпријатие , ,

BMW 528 X Drive 2.0 petrol 245ks premium 2013

21 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
26 мај 11:38 ,

Bmw X5 2012 redizajn

19 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 09:50 , ,

BMW E46 320D facelift 150KS 2002 top sostojba bez zameni

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 07:56 , ,

BMW E60 520d 177ks 2009 uvezeno od CH

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
25 мај 19:44 , ,

BMW E60 520d 177ks 2009 uvezeno od CH

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
26 мај 07:55 , ,

Bmw X5 35d xDrive 2012

22 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 20:20 ,

Bmw F30 2.0d 2015

15 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
26 мај 07:47 Претпријатие , ,

BMW 316d AutoMilano 6meseci garancija

17 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
26 мај 07:33 Претпријатие , ,

BMW 318d AutoMilano 6meseci garancija

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
26 мај 07:31 Претпријатие , ,

BMW 418d AutoMilano sest meseci garancija

19 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
26 мај 00:04 Претпријатие , ,

BMW X3 3.0d XDrive 2013

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 17:37 ,

Bmw 530 x-drive F10 2013

21 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 16:10 , ,

BMW 320D 177ks 2008

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 16:10 Претпријатие ,

Bmw E90 320D 6 brzini 2008 Avtocentar

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 15:03 ,

BMW 530D 2001

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 15:02 Претпријатие ,

BMW X2 sDrive 18D 150hp design automatic

31 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
25 мај 13:57 , ,

bmw

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 13:56 , ,

BMW X5 3.0d

16 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 12:15 ,

Bmw X5 E53

8 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
25 мај 11:39 Претпријатие , ,

Bmw X5 3.5 X-drive M-paket

14 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999

Дали сте знаеле: "bmw", продавам"бмв", "bmw автомобили" се најмногу користените фрази за пребарување но и за објавување на огласи во категоријата за автомобили на нашиот сајт?


Како Пазар3 може да Ви ја олесни продажбата на вашите bmw возила?


Можност за да бидете видени - нашиот сајт Ви нуди одлична можност за да ја пренесете вашата потреба во вид на порака, а истата да допре до огромен број на луѓе, без разлика дали станува збор за продажба на автомобили од брендот bmw, или пак за живеалишта, електроника, огласи за работа, или нешто што е подобно за вашиот дом и семејство.


За ваша информација, над 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да видат што точно нудите, а тоа значи дека нема да помине долго пред да ги продадете вашите користени автомобили, или пак нови, bmw автомобили.


Фантастична побарувачка - големата популарност на брендот води и кон тоа луѓето да фаворизираат автомобили кои што се исклучиво произведени од bmw, а ова, е одлична вест и за продавачите и за оние кои имаат потреба од овој тип на возила!


Доколку сте продавач, се што треба да направите е да објавите оглас а во него да наведете за каков модел станува збор - bmw 320d, bmw 118d, bmw 1, bmw x6, bmw 390, bmw 346, bmw 325, а откако ќе го сторите тоа, бидете сигурни дека нема да помине долго пред да бидете контактирани.


Најпознат сајт од овој тип - Пазар3 како најголем купопродажен и огласувачки сајт во државата, е секогаш примамлив за секој оној кој што сака да пронајде или пак да продаде нешто, вклучително и на автомобили кои што се произведени од bmw.


Како до оглас кој што ќе Ви обезбеди брза продажба на автомобили од марката bmw?


За да објавите оглас на Пазар3, потребно Ви е само еден клик на алатката на регистрирање огласи, но, за да вашите огласи бидат ефикасни потребно е да внимавате на следниве 3 работи:


Уредување - ова е можеби и најважната работа која што треба да ја имате на ум при објавување на огласи за автомобили, но и за се останато, бидејќи колку се појасни огласите, толку побрзо ќе го продадете тоа што го нудите.


Затоа, започнете го огласот со добар наслов - "prodavam bmw avtomobil", а во главниот дел, наведете за каков модел станува збор - bmw 320d, bmw 118d, bmw e90, bmw 1, bmw x6 и сл, цена, тип на гориво, километража и сл, со цел читателите да имаат повеќе информации околу вашиот автомобил. На крај, во завршниот дел впишете го вашиот телефонски број за контакт.


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.


Слика - практикувајте објавување на слики заедно со вашите огласи, бидејќи тоа ќе Ви помогне да ја зголемите можноста за продажба на автомобили од брендот bmw, но, се разбира, и за останатите видови на возила.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации