Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Chevrolet

2500 , 2
Aveo , 192
Beretta , 1
Blazer , 1
Camaro , 11
Caprice , 1
Captiva , 141
Chevelle , 1
Chevy Van , 1
Cruze , 116
Epica , 13
Express , 1
Impala , 1
Kalos , 99
Lacetti , 25
Malibu , 1
Matiz , 70
Nubira , 10
Orlando , 12
Rezzo , 3
Spark , 194
Trax , 4
Venture , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Chevrolet | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 дек. 02:33
Линк
Автомобили , Скопjе , Бутел

Chevrolet Camaro 3.6i V6 330ks 2011 Avtomatik

28 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
14 ноем. 13:34
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Chevrolet Cruze 1.6 benzin

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 23:07
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Itno se prodava - Chevrolet Kalos 1.2 Plin/Benzin 53kw/72hp

2 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999

Денес 19:30 Автомобили , Прилеп

Chevrolet Cruze LS 1.8i бензин/плин 140кс,10-год, ЗАМЕНА

5 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 23:07
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Itno se prodava - Chevrolet Kalos 1.2 Plin/Benzin 53kw/72hp

2 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
08 дек. 17:07 Автомобили , Скопjе , Скопје

Chevrolet spark so full oprema odlicno socuvan

2 599 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
08 дек. 17:05 Автомобили , Скопjе , Бутел

Chevrolet Camaro 3.6i V6 330ks 2011 Avtomatik

28 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
08 дек. 14:36
Линк
Автомобили , Скопjе , Сарај

Колата се продава

2 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 02:33 Автомобили , Скопjе , Бутел

Chevrolet Camaro 3.6i V6 330ks 2011 Avtomatik

28 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
07 дек. 02:33 Автомобили , Скопjе , Скопје

Chevrolet spark full oprema klima atestiran plin

2 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
06 дек. 19:33 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Се продава Chevrolet Spark

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999
06 дек. 13:01 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Chevrolet Cruze 1.6 Benzin/Plin 2011g

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
05 дек. 11:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Chevrolet Captiva 2.0 cdti 4X4 Mobil Stef

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 11:43 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Chevrolet Aveo 1.3 cdti-2012g-MOBIL STEF

4 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
05 дек. 08:27 Автомобили , Кавадарци

Chevrolet Cruze

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
04 дек. 13:21 Автомобили , Скопjе , Карпош

Chevrolet spark Ls 1.0i 68ks full oprema

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
04 дек. 08:28 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 CDTI 110KW.4X4 7-SEDISTA FUL OPREMA

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
03 дек. 18:51 Автомобили , Битола

Chevrolet Aveo 1.2 16v

3 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек. 23:05 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Chevrolet Spark vo odlicna sostojba

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
30 ноем. 16:00 Автомобили , Тетово

Chevrolet Nubira

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
30 ноем. 12:56 Претпријатие Автомобили , Куманово

CHEVROLET KALOS 1.2 BENZIN 06 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
28 ноем. 17:43 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Chevrolet Cruze неувезуван

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
27 ноем. 14:40 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Се продава Chevrolet Cruze LS

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
26 ноем. 19:38 Автомобили , Велес

SE PRODAVA !!

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 16:15 Автомобили , Скопjе , Карпош

��Chevrolet Camaro��

38 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 70 000 - 74 999
26 ноем. 10:01 Автомобили , Скопjе , Центар

Chevrolet Captiva

9 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
23 ноем. 22:54 Автомобили , Велес

SE PRODAVA!!

10 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 22:54 Автомобили , Велес

SE PRODAVA!

10 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 00:08 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Chevrolet Aveo (Шевролет Авео) 1.2 53 kw

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
18 ноем. 19:43 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Chevrolet cruze

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
16 ноем. 18:50 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Chevrolet Lacetti 1.4 2008

2 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
14 ноем. 13:34 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Chevrolet Cruze 1.6 benzin

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
13 ноем. 17:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

EXTRA SPARK/PLIN A-TEST/REG.CELA GODINA/OPREMA

1 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
13 ноем. 13:57 Автомобили , Скопjе , Центар

Prodavam Chevrolet Cruze - ITNO

6 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
11 ноем. 15:22 Претпријатие Автомобили , Охрид

CHEVROLET SPARK 1.2 70 KS 144000KM - 11.MT Auto

4 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
11 ноем. 15:17 Претпријатие Автомобили , Охрид

CHEVROLET AVEO 1.3 CDTI 75 KS 98000 KM - 14.MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
11 ноем. 11:19 Претпријатие Автомобили , Охрид

Chevrolet Cruze 2.0vcdi 150ks nova uvoz CH 2011 MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 11:10 Претпријатие Автомобили , Охрид

Chevrolet Spark 1.0 70ks benzin plin 107.000km 2012 MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
08 ноем. 09:29 Автомобили , Скопjе , Карпош

Chevrolet Camaro 2.0T 290hp

38 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 70 000 - 74 999
06 ноем. 23:30 Автомобили , Куманово

Chevrolet kalos

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
02 ноем. 06:07 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Chevrolet cruze

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
01 ноем. 14:02 Автомобили , Скопjе , Центар

Shevrolet Aveo - 2290eura

2 290 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
28 окт. 18:12 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Се продава

2 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
25 окт. 19:19 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Se prodava Chevrolet Aveo 2009 god

3 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
17 окт. 00:41 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Chevrolet cruze

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
17 окт. 00:40 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Chevrolet cruze

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
13 окт. 20:15 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Matiz

1 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
11 окт. 20:09 Автомобили , Скопjе , Скопје

Chevrolet Aveo

2 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
10 окт. 20:59 Автомобили , Гостивар

Chevrolet Epica 2.0, 150 PS, Automatic, full oprema, 2007god

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт. 14:51 Автомобили , Куманово

Chevrolet Captiva 2008 2.0 full oprema 7sedista

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 окт. 15:08 Автомобили , Струмица

Chevrolet Spark 2007

2 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
06 окт. 20:30 Автомобили , Скопjе , Бутел

Se Prodava Shevrolet Captiva odlicna Sostojba!

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
30 септ. 23:08 Автомобили , Скопjе , Центар

Шевролет Матиз во добра состојба

1 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Chevrolet | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации