Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Chevrolet

2500 , 2
Aveo , 166
Beretta , 1
Blazer , 1
Camaro , 7
Caprice , 1
Captiva , 129
Chevelle , 1
Cruze , 104
Epica , 11
Express , 1
Impala , 1
Kalos , 88
Lacetti , 21
Malibu , 1
Matiz , 60
Nubira , 7
Orlando , 8
Rezzo , 1
Spark , 178
Trax , 2
Venture , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Chevrolet | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 јун. 12:34
Linku:
,

Chevrolet Cruze 2011, 2.0 TDI, 125ks

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 10:00 , ,

Lacetti 1.4 2008 full oprema plin od Mkd

2 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 01:37 , ,

prodavam Spark reg. do mart 2023.

1 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 01:36 , ,

prodavam

1 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 20:29 ,

Chevrolet Captiva 4×4 2.0 TDCI 150ks

5 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:05 Претпријатие , ,

Aveo 1.2 benzin 84ks 2011god.

3 750 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 08:43 , ,

Chevrolet Aveo

1 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
27 јун. 21:51 , ,

Chevrolet Spark

1 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
27 јун. 20:50
Linku:
, ,

Shevrolet Aveo

1 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 12:34
Linku:
,

Chevrolet Cruze 2011, 2.0 TDI, 125ks

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 10:21 Претпријатие , ,

Chevrolet Captiva 2.0cdti 4x4 110kw 09

6 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
26 јун. 23:07 , ,

Chevrolet Aveo

3 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
23 јун. 19:35 Претпријатие , ,

Chevrolet Matiz 2004

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 45 000 - 49 999
23 јун. 01:19 , ,

Chevrolet spark atestplin full oprema klima 2008 fabrika

2 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
23 јун. 01:18 ,

prodavam kola

3 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
21 јун. 22:49 Претпријатие , ,

Camaro coupe 3.6 na mk tabli

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
21 јун. 16:36 ,

spark shevroler 2007 god

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
21 јун. 10:57 , ,

Chevrolet Spark 0.8 07 neuvezen

1 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
21 јун. 07:33 Претпријатие , ,

Chevrolet Aveo 1.2 neuvezeno

4 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
20 јун. 10:56 Претпријатие , ,

Chevrolet Spark 1.0 benzin 2011

3 550 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
16 јун. 22:11 , ,

Chevrolet Spark 2006

1 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
12 јун. 13:30 , ,

Se prodava...!!!

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
12 јун. 13:14 , ,

072230039

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
09 јун. 12:41 , ,

Chevrolet Spark 2008

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
08 јун. 01:48 , ,

Prodavam Chevrolet Captiva

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
04 јун. 01:12 , ,

Chevrolet Captiva 4x4 -07 2.0 CDTI

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 јун. 19:51 , ,

Chevrolet Spark 2007

1 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 55 000 - 59 999
31 мај 02:24 ,

Chevrolet Captiva 4×4 2.0 TDCI

6 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 04:28 ,

Chevrolet Cruze 2011 2.0TDI 125ks

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 19:48 , ,

Chevrolet Aveo 1.2

2 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
15 мај 14:27 , ,

Chevrolet Cruze 1.8 TL 2009 HITNO

4 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
15 мај 08:52 , ,

Chevrolet Lacetti 1.4 2008 plin full oprema od MKD

2 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
15 мај 06:30 , ,

Prodavam shevrolet spark povolno

1 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
13 мај 17:37 , ,

Chevrolet Trax 1.7 CDTI

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
09 мај 14:08 , ,

Chevrolet Aveo 2007

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
08 мај 19:52 , ,

Chevrolet Captiva2.0

8 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
08 мај 11:02 , ,

Шевролет Авео 2010 модел 1.2 мотор Бензин и ТНГ

3 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 16:32 ,

Chevrolet Nubira 2007

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
04 мај 20:50 , ,

Se prodava

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 16:22 ,

Chevrolet Spark poradi odenje vo stranstvo

1 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
28 апр. 08:56 , ,

Chevrolet Captiva 2.2 FW vo odlicna sostojba prv sopstvenik

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
16 апр. 10:42 , ,

Chevrolet Aveo 1.2 benzin i plin

2 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
10 апр. 23:40 , ,

Shes chevrolet captiva 7 ulse

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
10 апр. 20:40 , ,

[Prodazba] Chevrolet Cruze 1.6 benzin 99000km prv gazda

4 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
06 апр. 22:54 ,

Chevrolet Cruze 2.0 LS

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
02 апр. 22:07 ,

Chevrolet Orlando 1.8 LS 2012 benzin

10 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
24 мар. 20:45 , ,

Chevrolet Matiz 2004 atestiran plin registriran

1 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
21 мар. 23:09 , ,

Chevrolet Cruze 1.6 benzin 99000km prv gazda

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Chevrolet | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации