Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Citroën | Куманово

AX , 3
Berlingo , 23
C1 , 12
C2 , 4
C3 , 28
C4 , 28
C5 , 37
C6 , 1
C8 , 7
C-Crosser , 1
C-Elysée , 1
Evasion , 1
Jumper , 2
Jumpy , 3
Nemo , 1
SAXO , 5
Xantia , 9
Xsara , 15
ZX , 8

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Citroën | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

31 јул. 15:46 Претпријатие ,

Citroen C1 klima

2 890 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
28 јул. 09:00 Претпријатие ,

Citroen C1 1.0vvti klima

2 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 21:33 ,

Citroen Jumpy 1.6Hdi 90ks 2012 Klima Swiss Staklo Novo

5 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 18:18 Претпријатие ,

Citroen C1 1.0 vvti 2008

2 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
18 мај 14:05 ,

Citroen C5 2.0 HDI 100kw

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 17:10 ,

Citroen C-elysee

13 800 ЕУР

Година: 2021
Километража: 5 000 - 9 999
09 фев. 18:27 ,

Citroen C3 dizel 2010 itno

3 200 МКД

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 19:05 ,

Citroen C3 dizel 2010

3 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 13:41 ,

Citroen Jumpy 1.6hdi 90ks 2007

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
07 јан. 16:09 ,

Se prodava citroen c5

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 17:25 ,

Citroen C3 1.2 STT perfektno

6 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
30 ноем. 18:49 ,

Citroen Xsara 2002

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 17:35 ,

Citroen C5 2005

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 22:33 ,

Citroen C3 2008 benzin

3 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
18 окт. 21:59 ,

Citroen Xsara Picasso 2002 dizel

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
07 септ. 03:48 ,

Se prodava citroen 2.0 automatik

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
05 септ. 08:45 ,

Prodavam Citroen C1

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 авг. 21:56 ,

Citroen C3 1.4 HDI

6 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
12 авг. 18:51 ,

Citroen C5 1.6 HDI Dizel Full Oprema

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
12 авг. 13:16 ,

Citroen Xsara Picasso 1.6

2 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
28 јул. 23:55 ,

Citroen C3 1.4hdi

5 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
05 јул. 03:51 ,

Se prodava Citroen Berlingo

1 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул. 03:51 ,

Se prodava Citroen Berlingo

1 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул. 03:51 ,

Se prodava Citroen Berlingo

1 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул. 03:51 ,

Se prodava Citroen Berlingo

1 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 18:30 ,

Се продава Citroen C5 2.0 HDI Exclusive.

6 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
28 апр. 15:39 ,

Citroen C5 2.0 avtomatik so popust za carinenje

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
25 мар. 21:50 ,

Citroen C8

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
02 мар. 12:14 ,

CITROEN C3 1.4 HDI

1 680 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 20:37 ,

Citroen C4 1.4 benzin plin top sostojba

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
21 фев. 19:12 ,

CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6 HDI

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев. 14:23 ,

Citroen C5 2.0 100kw

4 790 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
14 ноем. 01:21 ,

CITROEN C8

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
26 окт. 11:58 ,

Citroen Xsara Picasso - 07 god 1.6 HDI 81kw

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
17 окт. 19:19 ,

CITROEN C CROSSER 2009

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
01 окт. 09:46 ,

Citroen C1 1.0 -09

3 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
19 септ. 16:22 ,

citroen xsara 1.9 Dizel

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
17 септ. 20:26 ,

Se prodava ili menuva za ponova po mala kola

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
16 септ. 00:34 ,

Citroen Xsara 1.9 Dizel

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
16 септ. 00:28 ,

CITROEN C4 1.4 BENZIN/PLIN

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
13 септ. 21:40 ,

Citroen C3 1.4 HDI

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 15:52 ,

Citroen C8 2.0HDI -11 CH moze zamena

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 14:49 ,

Se prodava

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 01:47 ,

CITROEN C3 -08 1.1

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
14 јун. 20:06 ,

Se prodava

500 ЕУР

Година: 1991
Километража: 90 000 - 94 999
13 мај 20:54 ,

CITROEN XSARA PICASSO 2.0 HDI

1 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 16:49 ,

Citroen jumper 250

13 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Citroën | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации