Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Citroën

2 CV , 2
AX , 38
Berlingo , 412
BX , 6
C1 , 77
C2 , 108
C3 , 567
C4 , 484
C5 , 269
C6 , 10
C8 , 31
C-Crosser , 9
C-Elysée , 11
CX , 3
DS , 1
DS3 , 17
DS4 , 18
DS5 , 7
Evasion , 8
GSA , 2
Jumper , 22
Jumpy , 22
Nemo , 30
SAXO , 167
Visa , 3
Xantia , 91
XM , 6
Xsara , 288
ZX , 73

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Citroën | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 авг. 19:44
Линк
, ,

Citroen DS5 2012 hybrid 200ks top ponuda

13 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
05 авг. 19:54
Линк
,

Otkup na motorni vozila

9 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999

Денес 12:51 Претпријатие ,

Citroen C1 live 1.0 Vti 70hp tovarno

5 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 12:14 Претпријатие ,

CITROEN C5 1.6 HDI 80kw 2010god. "AVTOCENTAR"

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:02 Претпријатие ,

Citroen C3 Picasso 1.6HHDi 90hp

8 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 10:36 Претпријатие , ,

Citroen DS5 1.6 hdi

14 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:36 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.2 STT 80KW 2016 god

1 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:09 Претпријатие , ,

Citroen C 5 1.6 eHDI 114ks 2013 navigacija

7 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:08 Претпријатие , ,

Citroen C4 Picasso1.6 Blue HDI

10 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 07:06 Претпријатие , ,

Citroen DS3 1.6

6 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 07:06 Претпријатие , ,

Citroen DS3 1.6

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 07:06 Претпријатие , ,

Citroen DS5 1.6 HDI Avtomatik

10 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:32 ,

CITROEN PICASSO C3 1.6 HDI 90 KW euro 5*****

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:06 ,

CITROEN PICASSO C3 1.6 HDI 90 KW

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 13:11 Претпријатие , ,

Citroen C-3 1.1 benzin 2008 Avto M&S

2 890 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 09:08 Претпријатие ,

Citroen Berlingo 1.6hdi klima 2008 Siljanovski

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:44 ,

Se prodava citroen c1

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 00:41 ,

Se prodava Citroen C1

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 00:39 ,

CITROEN C3 1.6 HDI 90 KW

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
14 авг. 22:54 , ,

Citroen C4 Picasso

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
14 авг. 09:56 , ,

Citroen C2 1.4 HDI

2 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
14 авг. 02:30 ,

Citroen C1 Prva boja Registriran

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
14 авг. 00:04 , ,

Citroen C3 Picasso 1.6hdi 90ks

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
13 авг. 19:44
Линк
, ,

Citroen DS5 2012 hybrid 200ks top ponuda

13 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
12 авг. 20:07 ,

Citroen C1

2 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
12 авг. 11:01 , ,

Citroen C5

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
12 авг. 10:50 , ,

Citroen C3 1.4 2003 god Atest plin full oprema

2 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 14:16 Претпријатие ,

Citroen C3 1.2 60 KS 173000 km nov 10 MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 14:01 Претпријатие ,

Citroen C3 1.6 HDI exclusive 134000km 11 MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
11 авг. 13:34 Претпријатие ,

Citroen C3 1.4hdi 70ks exclusive 2010 MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 13:30 Претпријатие ,

Citroen C3 1.2 60ks 166000km nov 2013 MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 13:22 Претпријатие ,

Citroen C3 Picasso 1.6hdi 90ks lux 2011 MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 11:09 Претпријатие , ,

Citroen C1 1.0 Benzin neuvezena

2 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
11 авг. 08:29 , ,

Citroen C4

3 200 МКД

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
10 авг. 10:28 , ,

Citroen C3 pluriel facelift 1.4 2010 kako novo

4 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Citroën | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации