Македонски | Shqip | English |

Fiat punto | Дебар | Возила | Автомобили

Fiat , 4
03 јун. 23:10 ,

Fiat Punto registrirano

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
03 јул. 20:35 ,

Fiat Punto -99

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
27 мај 15:05 ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD -02

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
30 апр. 15:34 ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD -02

1 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999


Кон почеток