Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Дебар

Opel , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf,по категорија Автомобили,или по локација Дебар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf | Сите | Автомобили | Дебар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 апр. 14:16 ,

VW Golf 6 1.4 2009

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
05 јун. 12:24 ,

VW GOLF V 1.9 TDI 2007

4 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
27 мај 12:38 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 2007

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
28 мар. 21:49 ,

VW GOLF V 1.9 TDI-07

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
15 мар. 14:36 ,

VW Golf 2.0 tdi gt 4motion 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 15:32 ,

VW Golf 5 2.0tdi -06

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
12 дек. 18:27 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks 2007

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 15:58 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 77Kw -07

4 600 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 16:13 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105Ks 2007

460 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 12:27 ,

GOLF 5 1.9 TDI 77Kw 2007/08

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 12:19 ,

GOLF 5 1.9 TDI 77Kw 2007/08

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
27 ноем. 12:35 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 77Kw -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 20:29 ,

VW GOLF 1.9 TDI 105ks DPF 2007/08

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 11:47 ,

WV GOLF 5 1.9 TDI 105ks DPF -07

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
16 ноем. 12:04 ,

VW GOLF 1.9 TDI 105ks DPF -07

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 13:43 ,

VW GOLF 1.9 TDI 105ks DPF -07

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 14:55 ,

VW GOLF 1.9 TDI 105ks DPF -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 ноем. 10:27 ,

VW GOLF 1.9 TDI 105 ks DPF -07

5 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 17:36 ,

VW GOLF 5 TDI DPF 1.9 105 ks 2008

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 ноем. 19:40 ,

GOLF 5 1.9 TDI 77kw 2007/08

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 јул. 15:53 ,

VW Golf 4 1.9TDI

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
14 јан. 12:21 ,

VW Golf 4

1 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
27 окт. 11:03 ,

VW Golf 6 TSI/ CH Svajcarija so mak tabl

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
07 окт. 20:01 ,

VW Golf IV 1.6 automatik -99

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
20 авг. 14:12 ,

VW Golf 5 1.9 TDI DSG Automatic -07 tronic 105 ks

5 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 14:46 ,

VW Golf 4 1.9TDI

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
30 јул. 03:03 ,

VW Golf

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 10:16 ,

VW Golf 4

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
26 ноем. 09:45 ,

Golf 5 1.9 TDI 6 brzini

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 окт. 15:12 ,

VW GOLF 5

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 16:37 ,

VW Golf 4

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
25 авг. 16:29 ,

VW Golf variant 2.0 TDI panorama

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 02:15 ,

VW Golf plus 2.0 dizel 140ks -05

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
23 мај 16:41 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 77 kw AUTOMATIC

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
07 апр. 23:01 ,

VW Golf VI 1.6 TDI

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
08 мар. 11:16 ,

VW Golf

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
10 фев. 12:42 ,

VW Golf 3 1.9

1 750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 15:46 ,

VW Golf 6 1.4 Benzin

6 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
30 дек. 22:34 ,

VW Golf 4

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
21 ноем. 16:53 ,

VW Golf

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 10 000 - 14 999
03 септ. 07:45 ,

golf

2 222 ЕУР

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
02 септ. 08:52 ,

VW Golf 4

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
29 мај 11:25 ,

VW Golf

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
26 апр. 15:39 ,

VW Golf 5 2.0 Tdi 140 ks Super Cena

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
08 апр. 12:03 ,

VW Golf 3tdi 1.9

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
15 фев. 15:33 ,

Golf 5

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 05:53 ,

VW Golf

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
12 фев. 03:50 ,

VW Golf 5

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
26 ноем. 22:48 ,

VW Golf 1.9 tdi -01

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 15:57 ,

VW GOLF GTI DOHC 16V

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf | Сите | Автомобили | Дебар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Golf 7 во категорија Автомобили | BMW | X1 | X-модели
  • golf во категорија Автомобили | BMW | 4-серии
  • Golf во категорија Автомобили | GMC
  • golf 5 во категорија Автомобили | Jaguar
  • golf 4 во категорија Автомобили | Rover
  • GOLF 5 во категорија Автомобили | Fiat | Stilo
  • Golf 7 во категорија Автомобили | Audi
  • golf во категорија Возила
  • golf во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | 190
  • golf 4 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Vento

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации