Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Дебар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 4,по категорија Автомобили,или по локација Дебар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 4 | Сите | Автомобили | Дебар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 ноем. 13:43 Автомобили , Дебар

VW GOLF 1.9 TDI 105ks DPF -07

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 14:55 Автомобили , Дебар

VW GOLF 1.9 TDI 105ks DPF -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 ноем. 10:27 Автомобили , Дебар

VW GOLF 1.9 TDI 105 ks DPF -07

5 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 17:36 Автомобили , Дебар

VW GOLF 5 TDI DPF 1.9 105 ks 2008

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 ноем. 19:40 Автомобили , Дебар

GOLF 5 1.9 TDI 77kw 2007/08

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 јул. 15:53 Автомобили , Дебар

VW Golf 4 1.9TDI

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
14 јан. 12:21 Автомобили , Дебар

VW Golf 4

1 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
15 авг. 14:46 Автомобили , Дебар

VW Golf 4 1.9TDI

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
24 мај 10:16 Автомобили , Дебар

VW Golf 4

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
30 дек. 22:34 Автомобили , Дебар

VW Golf 4

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
02 септ. 08:52 Автомобили , Дебар

VW Golf 4

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
29 мај 11:25 Автомобили , Дебар

VW Golf

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
26 апр. 15:39 Автомобили , Дебар

VW Golf 5 2.0 Tdi 140 ks Super Cena

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
15 фев. 15:33 Автомобили , Дебар

Golf 5

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 22:48 Автомобили , Дебар

VW Golf 1.9 tdi -01

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 00:12 Автомобили , Дебар

VW GOLF 1.9 TDI DSG -05

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 23:34 Автомобили , Дебар

VW GOLF 5 VARIANT 1.9 TDI 105ks -09

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
01 јан. 16:32 Автомобили , Дебар

VW Golf 4 -99

2 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
29 окт. 19:52 Автомобили , Дебар

VW Golf 4 TDI -00

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
28 јун. 16:39 Автомобили , Дебар

VW Golf 4 1.9 -97

2 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 14:12 Автомобили , Дебар

VW GOLF -97 1.6 REGISTRIRAN

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 21:51 Автомобили , Дебар

VW Golf 4 full oprema -00

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 4 | Сите | Автомобили | Дебар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Golf 4 golf 4 golf 4 golf 4 Golf 4 Golf 4 golf 4 Golf 4 Golf 4 Golf 4

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации