Македонски | Shqip | English |

Opel corsa | Дебар | Возила | Автомобили

Opel , 10
Вчера 13:45 ,

Opel Corsa 1.4 -05

2 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
09 јун. 14:47 ,

Opel Corsa 1.0 registriran

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
23 мар. 18:55 ,

Opel Corsa 1.4i reg cela godina

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
04 авг. 14:32 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin -03

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
21 апр. 22:44 ,

OPEL CORSA 1.7 DI Comfort

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 12:23 ,

OPEL CORSA -08

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
22 ноем. 18:46 ,

Opel Corsa -98

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 18:51 ,

Opel Corsa 1.7 disel -97

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
07 јун. 18:40 ,

Opel Corsa 1.3 cdti prv sopstvenik itno -08

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
25 мар. 22:29 ,

Opel Corsa OPC 1.6 - 08

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999


Кон почеток