Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Дебар

Ford , 1
Opel , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Passat,по категорија Автомобили,или по локација Дебар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Passat | Сите | Автомобили | Дебар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 20:56 Автомобили , Дебар

VW Passat 170ks 125kw

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 септ. 19:08 Автомобили , Дебар

Passat 1.9 TDI 2003 Automatic

1 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
20 септ. 19:05 Автомобили , Дебар

Passat 1.9 TDI 2003 Automatic

1 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
22 јул. 15:53 Автомобили , Дебар

Passat CC 2.0TDI 140HP

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр. 17:20 Автомобили , Дебар

VW Passat SEL 2013

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 250 000 - 299 999
05 јун. 12:24 Автомобили , Дебар

PASSAT B6 2.0 2007

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
27 мај 12:34 Автомобили , Дебар

VW Passat B6 2.0 TDI 2007

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
27 мај 12:07 Автомобили , Дебар

VW Passat 2009 registrirano na MK tablici

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
30 мар. 12:14 Автомобили , Дебар

VW Passat b6 2.0 2007

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
31 јан. 14:44 Автомобили , Дебар

Passat 2.0 TDI - Automatik

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
05 јан. 05:47 Автомобили , Дебар

passat 1.9 tdi

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 13:31 Автомобили , Дебар

VW Passat 1.9 syncro 4x4 -99

1 850 МКД

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 08:36 Автомобили , Дебар

VW Passat cc 2.0 TFSI -17 ITNO

10 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 95 000 - 99 999
16 дек. 17:27 Автомобили , Дебар

VW Passat TDI

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 01:07 Автомобили , Дебар

VW Passat

8 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 18:02 Автомобили , Дебар

VW Passat

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
28 мар. 00:33 Автомобили , Дебар

VW Passat cc

17 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
06 јул. 21:53 Автомобили , Дебар

VW Passat 1.9 TDI

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 00:58 Автомобили , Дебар

VW Passat

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
05 ноем. 22:55 Автомобили , Дебар

VW Passat 2.0tdi

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 септ. 21:00 Автомобили , Дебар

VW PASSAT 2.0 TDI

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 22:28 Автомобили , Дебар

VW Passat 1.9 TDI 96Kw

4 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 16:57 Автомобили , Дебар

VW Passat

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 20:32 Автомобили , Дебар

VW Passat

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
30 ноем. 12:23 Автомобили , Дебар

OPEL CORSA -08

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
15 ноем. 03:38 Автомобили , Дебар

Ford Escort -99 itno

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
15 јул. 18:42 Автомобили , Дебар

VW Passat full oprema so garancija -09

9 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
01 јун. 21:36 Автомобили , Дебар

VW Passat 1.9tdi -94

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 22:12 Автомобили , Дебар

VW Passat 1.9 TDI -99

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
03 фев. 11:21 Автомобили , Дебар

VW Passat -98 itno

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
08 јул. 18:19 Автомобили , Дебар

VW Passat 2.0 -06

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
13 мај 08:43 Автомобили , Дебар

VW Passat 1.9 TDI -02

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Passat | Сите | Автомобили | Дебар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Passat passat Passat Passat Passat passat Passat PASSAT Passat passat

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации