Македонски | Shqip | English |

opel zafira | Дебар | Возила | Автомобили

Opel , 7
20 дек. 18:38 ,

Opel Zafira -01

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 19:37 ,

Opel Zafira

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 16:19 ,

Opel Zafira

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 14:29 ,

Opel Zafira

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 22:09 ,

Opel Zafira 2.0 dti

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 21:27 ,

Opel Zafira 2.0 dti

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 20:52 ,

Opel Zafira 1.9 cdti cosmo 120 ks

7 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999

  • Opel zafira во категорија Автомобили
  • Opel zafira во категорија Автомобили
  • Opel zafira во категорија Автомобили
  • Opel zafira во категорија Автомобили
  • opel zafira во категорија Автомобили
  • Opel zafira во категорија Автомобили
  • opel zafira во категорија Автомобили
  • Opel zafira во категорија Оштетени возила (за делови)
  • Opel zafira во категорија Мопеди (под 50cc)
  • Opel zafira во категорија Автомобили

Кон почеток