Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Делчево

Fiat , 4
Nissan , 3
Audi , 2
Kia , 2
Škoda , 2
Suzuki , 2
BMW , 1
Lada , 1
Peugeot , 1
Ssangyong , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор 4x4,по категорија Автомобили,или по локација Делчево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: 4x4 | Сите | Автомобили | Делчево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 септ. 08:19 Претпријатие ,

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 ks.4x4 2008 god

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
14 септ. 21:34 Претпријатие ,

SUZUKI SWIFT 1.3 i 68 kw.4x4 2007god

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
30 авг. 06:24 Претпријатие ,

BMW X3 2.0 d.150 ks.4x4 2006 god

6 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
15 јул. 16:10 ,

Kia Sportage 2001 4x4 dizel

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
04 јул. 00:07 Претпријатие ,

SKODA YETI 2.0 TDI 140 ks.4x4 2010 god.

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
29 јун. 10:34 Претпријатие ,

Nissan Pathfinder 2.5d 171ks 4x4 2010

12 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
03 мај 22:02 Претпријатие ,

PEUGEOT 4007 2.2 HDI 153 ks.2008 god

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
20 апр. 22:33 Претпријатие ,

Fiat Sedici 1.9 multijet 122ks 4x4 2009

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
21 мар. 16:11 ,

Kia Sportage 4x4 vo odlichna sostojba

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
10 фев. 21:55 Претпријатие ,

FIAT SEDICI 1.9 multijet 122 ks. 4x4 2007god

4 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
26 јан. 00:59 ,

Се продава Nissan X-Trail 2004g 2.2dci

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 21:58 Претпријатие ,

FIAT SEDICI 1.9 JTDM 122 ks. 4x4 2007 god

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 08:00 Претпријатие ,

FIAT SEDICI 1.9 JTDM 4x4 2009 god

4 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
27 јул. 18:03 ,

Audi A6 2.5 tdi 180ks 4x4

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 07:04 Претпријатие ,

SKODA OKTAVIA 1.9 tdi 105 ks 4x4 -06

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 20:08 ,

Lada Niva 4x4

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
10 фев. 18:01 ,

SSANGYONG KYRON M200xdi 4x4

6 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
09 јан. 15:33 ,

Suzuki Grand Vitara -07

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
20 окт. 14:05 ,

Mercedes ML 270 4X4

6 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
25 авг. 22:16 ,

Land Rover Freelander 4x4 2.0 TDI

4 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
11 мар. 11:43 ,

Nissan X trail

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
16 септ. 19:30 ,

Audi A6 -01

4 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување 4x4 | Сите | Автомобили | Делчево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • 4x4 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • 4x4 во категорија Автомобили | BMW | 320 | 3-серии
  • 4x4 во категорија Автомобили | BMW | X6 | X-модели
  • 4x4 во категорија Возила
  • 4x4 во категорија Автомобили | Suzuki | X-90
  • 4x4 во категорија Автомобили | Honda | HR-V
  • 4x4 во категорија Автомобили | Toyota | Verso
  • 4x4 во категорија Автомобили | Renault | Scenic
  • 4x4 во категорија Автомобили | Alfa Romeo
  • 4x4 во категорија Спорт и рекреација

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации