Македонски | Shqip | English |

Fiat panda | Делчево | Возила | Автомобили

Fiat , 1
29 јул. 23:33 Претпријатие ,

FIAT PANDA 1.3multijet 51 kw.2009 god.

2 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999

  • fiat panda во категорија Автомобили
  • Fiat panda во категорија Автомобили
  • Fiat panda во категорија Автомобили
  • Fiat Panda во категорија Автомобили
  • Fiat panda во категорија Резервни делови
  • Fiat panda во категорија Автомобили
  • Fiat panda во категорија Возила
  • Fiat Panda во категорија Автомобили
  • Fiat panda во категорија Возила
  • Fiat panda во категорија Автомобили

Кон почеток