Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Делчево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf,по категорија Автомобили,или по локација Делчево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf | Сите | Автомобили | Делчево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 авг. 23:05 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW GOLF 2.0 SDI 75 ks. 2005 god

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
09 јул. 07:59 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW GOLF 6 1.6 TDI 105 ks. 2010 God

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
06 јул. 12:00 Автомобили , Делчево

Audi A4 2005

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
06 јул. 12:03 Автомобили , Делчево

Audi a4 1.9 samo zamena

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
14 јун. 21:23 Автомобили , Делчево

Se prodava golf 4 1.4 benzin plin atest

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр. 21:27 Автомобили , Делчево

VW Golf 5+ 2007 1.9

4 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
22 фев. 06:58 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW Golf 5 1.9tdi 105ks 2004

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 16:31 Автомобили , Делчево

VW Golf 6 1.6 dizel

8 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
13 јан. 07:08 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW Golf 5 1.9 TDI 90ks 2007

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
20 дек. 10:23 Автомобили , Делчево

VW Golf 2,0tdi

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
17 ноем. 22:45 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW Golf 5 Plus 1.9tdi 105ks 2005

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 ноем. 07:11 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW Golf Plus 1.9tdi 105ks 2006

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
12 септ. 19:02 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW GOLF 6 2.0 TDI 110 ks. 2009 God

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
09 јул. 00:10 Автомобили , Делчево

VW Golf Plus 20 tdi 140ks

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
08 мај 09:32 Претпријатие Автомобили , Делчево

Golf V 2.0 103kw 2007god

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 08:52 Автомобили , Делчево

Golf V 2.0 103kw 2007god

4 700 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 17:22 Автомобили , Делчево

Golf 5 6 brzini

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
16 ноем. 22:50 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW GOLF 6 1.6 TDI 105 ks. 2011 god

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
28 мај 23:25 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW GOLF 5 2.0 TDI 140 ks -04

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
13 мар. 08:42 Автомобили , Делчево

VW Golf 2 vo odlichna sostojba

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
03 ноем. 12:55 Автомобили , Делчево

VW Golf 2

Година: 1986
Километража: 0 - 4 999
08 окт. 20:05 Автомобили , Делчево

VW GOLF 5 BLUEMOTION 1.9 Diesel

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 ноем. 21:18 Автомобили , Делчево

VW Golf 3 dizel

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
04 мај 17:18 Автомобили , Делчево

VW Golf 3 1.9TD Cena po Dogovor

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
12 дек. 12:17 Автомобили , Делчево

VW Golf vo ispravna sostojba

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
04 дек. 20:50 Автомобили , Делчево

VW Golf 4

3 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
20 окт. 14:05 Автомобили , Делчево

Mercedes ML 270 4X4

6 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
29 авг. 13:19 Автомобили , Делчево

VW GOLF 4 1.9 sdi

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
29 јул. 11:31 Автомобили , Делчево

VW GOLF 3 CABRIOLET SPECIALNA BOJA

850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 12:36 Автомобили , Делчево

VW Golf

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
25 мар. 20:59 Автомобили , Делчево

VW Golf 5 2.0TDI 140ks 6brzini EURO 4 Highline

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар. 00:34 Автомобили , Делчево

VW GOLF 5 PLUS 2.0 TDI

4 490 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
14 јан. 16:10 Автомобили , Делчево

VW GOLF V 1.9TDI

5 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 14:46 Автомобили , Делчево

VW GOLF 3. 1.6 -96

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 70 000 - 74 999
31 јул. 19:35 Автомобили , Делчево

VW Golf 4 -98

3 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
30 јул. 22:29 Автомобили , Делчево

VW Golf 4 -98

3 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 15:13 Автомобили , Делчево

VW Golf 4 1,9 TDI 7 kw -02

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
13 јан. 10:01 Автомобили , Делчево

VW GOLF 4 DIZEL 110 K.S -98

2 750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
15 ноем. 09:17 Автомобили , Делчево

VW GOLF 4 1.9 TDI 110 ks -00

3 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
03 ноем. 12:00 Автомобили , Делчево

VW GOLF 4 1.9 TDI 90ks -99

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 21:22 Автомобили , Делчево

VW GOLF 4 1.9 SDI -98

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 07:59 Автомобили , Делчево

VW Golf -05

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf | Сите | Автомобили | Делчево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Golf 7 golf Golf 4 Golf golf golf 5 GOLF 5 golf 4 Golf Golf 7

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации