Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Делчево

Opel , 19

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel astra,по категорија Автомобили,или по локација Делчево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel astra | Сите | Автомобили | Делчево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 апр. 19:52 Автомобили , Делчево

Opel Astra 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 17:36 Автомобили , Делчево

Opel Astra 1.7 H

3 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
19 ноем. 14:21 Автомобили , Делчево

Opel Astra 1.7 dizel

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
20 септ. 23:28 Претпријатие Автомобили , Делчево

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 ks -04

2 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
11 септ. 21:52 Претпријатие Автомобили , Делчево

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 ks. 2011 god

5 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
13 авг. 13:15 Автомобили , Делчево

Opel Astra 2001

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
04 мај 20:00 Автомобили , Делчево

Opel Astra H 2005 1.4 90ks

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
23 јан. 13:04 Автомобили , Делчево

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS -07

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
16 јан. 21:06 Автомобили , Делчево

Se prodava OPEL ASTRA!

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
25 ноем. 21:40 Претпријатие Автомобили , Делчево

OPEL ASTRA 1.9 CDTI 150 ks 2005 god

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 20:09 Автомобили , Делчево

Opel astra 1.7 dizel REGISTRIRANA 5L/100KM

690 МКД

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 12:18 Автомобили , Делчево

OPEL ASTRA 1,9 CDTI 120 KS -06

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
05 мар. 15:54 Автомобили , Делчево

Opel Astra

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
07 ноем. 19:03 Автомобили , Делчево

Opel Astra 1.7dizel

3 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
20 окт. 14:05 Автомобили , Делчево

Mercedes ML 270 4X4

6 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
18 септ. 12:32 Автомобили , Делчево

Opel Astra

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
10 септ. 10:56 Автомобили , Делчево

OPEL ASTRA 1.6 + Plin

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
04 авг. 17:14 Автомобили , Делчево

Opel Astra 1.6 Edinstvena vo MK

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
14 септ. 23:37 Автомобили , Делчево

OPEL ASTRA 1.6 so Atestiran Plin -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
17 дек. 17:34 Автомобили , Делчево

Opel Astra 1.7D 44kw -93

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel astra | Сите | Автомобили | Делчево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации