Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Делчево

Audi , 8
BMW , 4
Ford , 3
Opel , 3
Fiat , 2
Chrysler , 1
Citroën , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Lancia , 1
Mazda , 1
Peugeot , 1
Seat , 1
Toyota , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор zamena,по категорија Автомобили,или по локација Делчево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: zamena | Сите | Автомобили | Делчево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 окт. 14:48 ,

Bmw 530 x-drive F10 2013

23 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 19:58 ,

VW Passat B6 2007 4motion

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 20:09 ,

Opel astra 1.7 dizel REGISTRIRANA 5L/100KM

690 МКД

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 02:47 ,

Ulysse 2.1 d

1 МКД

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
08 јун. 20:49 ,

Ulysse 2.1 d

1 МКД

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 04:00 ,

Se prodava moze i zamena

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
28 јан. 20:12 ,

VW Touareg 2.5 tdi -04

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
30 дек. 19:36 ,

BMW 530D

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
22 окт. 12:44 ,

Bmw 530 -04

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
02 окт. 18:00 ,

Hyundai Tucson

5 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
14 фев. 17:41 ,

Audi A3 1.9TDI 77KW

4 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 јан. 23:48 ,

Peugeot 206

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
27 дек. 22:35 ,

Citroen C3 1.4

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999
27 септ. 13:19 ,

Toyota RAV 4

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 12:53 ,

Audi A8 -04

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
04 септ. 14:02 ,

Alfa Romeo 156 2.4 jtd moze zamena

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 јул. 14:23 ,

Audi A8 -04

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 17:18 ,

VW Golf 3 1.9TD Cena po Dogovor

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
08 дек. 13:32 ,

MERCEDES 124.E300 D

1 400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
20 ноем. 22:18 ,

Mercedes E 290

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
13 јул. 13:28 ,

Mercedes E270 AVANGARDE

6 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 12:36 ,

VW Golf

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
06 апр. 01:22 ,

Lancia Kappa moze zamena

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан. 10:33 ,

Ford Fiesta moze i zamena

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 08:12 ,

AUDI A6 -12 ZAMENA ZA POMAL AVTOMOBIL

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
05 ноем. 22:04 ,

Kia -99

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
22 септ. 02:51 ,

Ford Mondeo 1.8 td -96

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
05 јул. 07:03 ,

Ford Fiesta -97

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 45 000 - 49 999
30 мај 21:27 ,

Opel Vectra -98

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 01:00 ,

Opel Omega 2.0 plin benzin -98

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 21:01 ,

Audi A6 -99

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
12 фев. 20:25 ,

Mazda MPV -96 2.5TD

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
11 фев. 12:36 ,

Audi A6 -99 moze i zamena

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
05 фев. 14:36 ,

Mercedes E250 TD -98

3 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
13 дек. 13:55 ,

Seat Ibiza -99 itno

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
06 дек. 21:17 ,

Audi A6 -98 registrirano do 20.11.2016

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 19:54 ,

Chrysler Neon -96

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
02 ноем. 20:13 ,

BMW 525 tds -94

1 600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
12 септ. 21:30 ,

AUDI A4 1.9 TDI 110KS -97

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 18:39 ,

Mercedes E200 -99

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување zamena | Сите | Автомобили | Делчево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • zamena во категорија Автомобили | BMW | 316 | 3-серии
  • zamena во категорија Автомобили | Jaguar
  • zamena во категорија Автомобили | Suzuki | Baleno
  • zamena во категорија Автомобили | Toyota | Corolla
  • zamena во категорија Автомобили | Citroën | C3
  • zamena во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | C 220 | C-класа
  • Zamena во категорија Автомобили | VW Volkswagen
  • zamena во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | 200
  • Zamena во категорија Автомобили | Alfa Romeo | Brera
  • zamena во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | E 220 | E-класа

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации