Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Демир Хисар

Aixam , 1
Audi , 3
BMW , 8
Chevrolet , 1
Citroën , 1
Dacia , 1
Fiat , 13
Ford , 8
Hyundai , 3
Lada , 7
Opel , 4
Peugeot , 3
Renault , 5
Seat , 1
Škoda , 1
Suzuki , 1
Yugo , 1
Zastava , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Демир Хисар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Демир Хисар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 јан. 19:39 ,

ford mondeo

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
02 јан. 19:27 ,

Ford mondeo

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
17 дек. 08:50 ,

WV PHAETON -06

7 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 дек. 17:46 ,

saSa

Година: 2019
Километража: 10 000 - 14 999
16 септ. 00:19 ,

SKODA OKTAVIA

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
14 јун. 10:15 ,

WV PHAETON 3.0 TDI

9 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 22:35 ,

Lada Standard 2105

950 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
27 апр. 17:46 ,

Fiat Tipo

Година: 1994
Километража: 160 000 - 169 999
27 апр. 17:46 ,

Fiat Tipo Bmw Audi 1,7 d

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
25 фев. 00:28 ,

Lada 110

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
24 фев. 23:43 ,

FIAT PUNTO 1.2 benzin

2 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
19 фев. 11:46 ,

Fiat tipo

550 ЕУР

Година: 1995
Километража: 80 000 - 84 999
03 фев. 14:06 ,

Citroen C5 moze zamena

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 18:50 ,

Fiat tipo 1.6

550 ЕУР

Година: 1993
Километража: 180 000 - 189 999
17 дек. 00:36 ,

Lada 110

Година: 2001
Километража: 80 000 - 84 999
16 дек. 17:31 ,

Fiat Tipo 1.7 dizel

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 10 000 - 14 999
02 дек. 05:11 ,

VW Jeta

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 17:57 ,

VW Jetti

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
13 окт. 10:44 ,

Fiat Tipo 1.6

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 10 000 - 14 999
21 септ. 00:45 ,

Renault Laguna 2.2 DRT Dizel

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
10 септ. 04:17 ,

Fiat Tipo

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
30 авг. 18:07 ,

Mercedes C220

4 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
26 авг. 02:28 ,

Fiat Tipo

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
12 авг. 09:55 ,

Mercedes C 220

1 490 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
16 јул. 20:29 ,

Lada 110

1 050 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
12 јул. 11:40 ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI TITANIUM

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 12:53 ,

Fiat Brava

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 17:29 ,

Fiat Brava 105 1.9 JTD 77KW

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 14:41 ,

FORD FOCUS

2 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 15:11 ,

Audi A3 1.9tdi -03/4

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 01:21 ,

BMW 525d

5 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 350 000 - 399 999
08 апр. 07:17 ,

Lada 110

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 75 000 - 79 999
30 мар. 22:50 ,

Fiat Tipo 1.7

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
24 мар. 12:03 ,

Audi A4

2 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
18 фев. 19:20 ,

VW Polo Classic -97 so atestiran plinski ured

1 250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
29 дек. 21:46 ,

BMW 320

2 750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
01 дек. 01:17 ,

Mercedes ML 270 mozi zamena

6 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
02 окт. 22:53 ,

Lada Samara Sedan

300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
18 септ. 12:50 ,

Peugeot 207 1.6 hdi

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
10 септ. 20:03 ,

VW Golf 4

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
14 авг. 20:08 ,

Mercedes-Benz C 220

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 јул. 23:42 ,

Lada Niva -96

1 850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 5 000 - 9 999
21 јун. 21:04 ,

VW Golf 4

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
16 мај 20:07 ,

Mercedes Benz ML 270 moze i zamena

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 19:44 ,

VW Golf 3

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
04 мај 13:29 ,

BMW 525 D

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 08:48 ,

Mercedes C200 CDI vo perfektna sostojba

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 11:44 ,

Renault Clio

1 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
10 јан. 02:56 ,

Ford Focus 1.8 tddi 2001

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
12 дек. 16:59 ,

Land Rover Range Rover Jeep

4 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Демир Хисар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации