Македонски | Shqip | English |

Golf | Демир Хисар | Возила | Автомобили

10 септ. 20:03 ,

VW Golf 4

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
21 јун. 21:04 ,

VW Golf 4

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
06 мај 19:44 ,

VW Golf 3

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
10 окт. 23:57 ,

VW Golf 4 1.9 TDI 90ks

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 21:40 ,

VW Golf

600 ЕУР

Година: 1980
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 18:05 ,

VW Golf 4 1.9 -98

2 550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
16 јул. 11:56 ,

AUDI A4 1.9 TDI 131 KS SO 6 BRZINI -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Слични пребарувања

Golf golf golf 4 Golf Golf 6 Golf golf Golf 6 Golf 6 Golf 5

Кон почеток