Македонски | Shqip | English |

Opel korsa | Демир Хисар | Возила | Автомобили

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
 • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
 • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


21 септ. 13:16 ,

WV PHAETON -06

8 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 септ. 13:00 ,

SKODA OCTAVIA -10

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
16 септ. 00:19 ,

SKODA OKTAVIA

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
14 јун. 10:15 ,

WV PHAETON 3.0 TDI

9 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 22:35 ,

Lada Standard 2105

950 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
27 апр. 17:46 ,

Fiat Tipo

Година: 1994
Километража: 160 000 - 169 999
27 апр. 17:46 ,

Fiat Tipo Bmw Audi 1,7 d

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
25 фев. 00:28 ,

Lada 110

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
24 фев. 23:43 ,

FIAT PUNTO 1.2 benzin

2 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
19 фев. 11:46 ,

Fiat tipo

550 ЕУР

Година: 1995
Километража: 80 000 - 84 999

 • Opel korsa во категорија Автомобили
 • Opel korsa во категорија Автомобили
 • opel korsa во категорија Автомобили
 • Opel korsa во категорија Автомобили
 • Opel korsa во категорија Автомобили
 • opel korsa во категорија Автомобили
 • opel korsa во категорија Автомобили
 • Opel korsa во категорија Автомобили
 • Opel Korsa во категорија Автомобили
 • Opel korsa во категорија Возила

Кон почеток