Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Fiat - Најдобро место за продажба на fiat автомобили!

124 , 5
126 , 16
130 , 4
131 , 3
500 , 51
500C , 3
500L , 6
Barchetta , 4
Brava , 134
Bravo , 307
Coupe , 8
Croma , 59
Doblo , 319
Ducato , 34
Fiorino , 36
Grande Punto , 359
Idea , 34
Linea , 74
Marea , 78
Multipla , 38
Palio , 28
Panda , 88
Punto , 1246
Punto Evo , 32
Qubo , 14
Scudo , 39
Sedici , 27
Seicento , 62
Stilo , 363
Strada , 1
Tempra , 47
Tipo , 121
Ulysse , 58
Uno , 118

Оваа категорија е идеална за сите сопственици на fiat возила кои што сакаат да објават огласи за продажба на автомобили чиј производител е fiat во најкус рок, и по најдобри цени без притоа да губат залудно време барајќи достојни купувачи!


На нашиот сајт, се што треба да направите е да објавите оглас кој што ќе Ви помогне да бидете контактирани од потенецијални купувачи на вашето fiat punto, fiat doblo, fiat linea, fiat panda, fiat 500, fiat bravo, fiat scudo и на останатите модели без разлика дали станува збор за половни автомобили или пак на нови автомобили!

25 мај 11:10
Линк
, ,

Fiat Linea 2009 benzin

3 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
26 мај 07:56
Линк
,

Fiat Punto 1.9jtd

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
26 мај 07:56
Линк
,

Fiat Punto 1.9jtd

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999

Вчера 18:49 , ,

Fiat Punto 1.2 8v 2000 registrirana

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:34 ,

Fiat Punto 3 1.2 44kw benzin i plin

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 16:22 , ,

Fiat Punto Evo 1.3 M-Jet euro 5 2011 panorama dinamic

4 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 15:29 , ,

Fiat Stilo 1.8

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:29 , ,

Fiat Punto 1.2 motor 2000

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
Вчера 11:57 ,

Fiat Punto 1998

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 45 000 - 49 999
Вчера 10:23 , ,

Fiat Punto 1.3mjet 2005 sport

2 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:59 , ,

Fiat 500 1.2 longue full oprema

4 599 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 00:00 , ,

Fiat Palio 1.7 dizel

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
26 мај 22:43 , ,

Fiat Punto 1.3 Jtd uvezena od Svajcarija

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 мај 20:58 ,

Fiat Doblo 1.4 benzin i plin moze zamena

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 19:38 , ,

Fiat Stilo 1.9 jtd

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
26 мај 15:44 ,

Fiat Bravo 1,9jtd 2007 88kw

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 14:20 , ,

Fiat Punto 1.2 44kw 2008 kako novo

2 699 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
26 мај 13:43 , ,

Fiat Punto 1.9 JTD

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 08:45 Претпријатие , ,

Fiat Punto Evo 1.2i plin

3 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
26 мај 07:56
Линк
,

Fiat Punto 1.9jtd

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
26 мај 07:56
Линк
,

Fiat Punto 1.9jtd

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
25 мај 18:49 Претпријатие ,

Fiat Panda 1.2 LPG klima prv sopstvenik

3 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
25 мај 16:43 Претпријатие , ,

Fiat Punto TNG 2018 neuvezeno od prv sopstvenik

7 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
25 мај 16:43 ,

Itno se prodava fiat punto 1.9 jtd

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
25 мај 15:57 Претпријатие ,

Fiat Grande Punto 1.3JTD avtomatik tiptronik

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
25 мај 13:57 ,

Fiat Punto 1.2 pominato samo 24. 600 km

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
25 мај 11:10
Линк
, ,

Fiat Linea 2009 benzin

3 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
24 мај 14:53 , ,

Fiat Grande Punto 1.9 mjet 2007

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
24 мај 13:47 , ,

Fiat Bravo 1.9

55 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
24 мај 09:11 Претпријатие ,

Fiat Grande Punto 1.4 benzin 95ks 2006

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
24 мај 07:32 Претпријатие ,

Fiat Doblo Maxi 1.3 dizel 2012

Година: 2012
Километража: 350 000 - 399 999
23 мај 13:27 , ,

Fiat Grande Punto 1.3mjet 90hp sport

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 15 000 - 19 999
22 мај 21:57 , ,

Fiat Punto 2

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
22 мај 21:54 , ,

Fiat punto 2

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
22 мај 19:45 , ,

FIAT PUNTO 1.2

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
21 мај 12:39 , ,

FIAT PUNTO EVO 1.4 I -BENZIN- 57KW CNG FABRICKI FULL OPREMA

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
21 мај 09:33 Претпријатие , ,

Fiat Bravo 1.6 mjet 2010

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
21 мај 09:26 Претпријатие , ,

Fiat Grande Punto 1.3D mjet 2008

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
20 мај 18:53 , ,

Fiat Grande Punto 1.3mjet 2010 euro 5

4 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
19 мај 23:16 , ,

Fiat Linea vo odlicna sostojba

3 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
19 мај 23:16 Претпријатие ,

Fiat Doblo 1.9jtd 2006 A.C. Avto Alex

3 050 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 18:59 , ,

Fiat Linea 1.3 multi jet prv gazda

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
19 мај 15:50 , ,

Fiat Lancia Y

1 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
19 мај 11:43 Претпријатие ,

Fiat Bravo 1,9 JTD A.C. Avto Alex

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 11:36 Претпријатие ,

Fiat Doblo 1.6 mJET 2011 Euro 5 A.C. Avto Alex

7 790 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999

На што се должи големата заинтересираност за fiat автомобилите?


Пристапни цени - италијанскиот производител fiat е одличен избор за оние кои што сакаат да одберат квалитетни автомобили без притоа да инвестираат огромни суми на пари, а тоа ги прави одлични и за оние кои имаат потреба од нови автомобили но и за оние кои фаворизираат користени автомобили.


Доколку сте продавач на fiat возила, бидете сигурни дека вашата продажба нема да оддели огромен процент од вложениот износ на средства, а тоа е сигурно една од причините која директно влијае врз популарноста на брендот fiat.


Oдлични модели - брендот fiat, има голем број на фантастични модели од речиси сите категории - SUV, мал автомобил, миниван, седан, хачбек, а тоа може да ги задоволи критериумите на огромен број на потенцијални возачи.


На Пазар3, Вие ќе можете да ги најдете посакуваните модели, или пак да направите продажба на популарните fiat автомобили како fiat panda, fiat sedici, fiat punto, fiat 500, fiat scudo, fiat sedici, fiat bravo, fiat linea и тн без никаков проблем!


Економична потрошувачка - во зависност од моделот, fiat автомобилите се познати и по нивната мала потрошувачка, а тоа ги прави да бидат одлични за возење во градски но и вон градски услови.


Се разбира, економичноста на возилото многу зависи и од начинот на кој што го управувате, но, во секој случај, не би платиле многу во поглед на полнење на горивото.Како Пазар3 може да Ви помогне при продажбата на вашите fiat автомобили?


Оглас - регистрирањето на огласи на Пазар3 ќе Ви заврши половина од вашата работа, бидејќи над 70 000 посетители ќе можат да ги прочитаат огласите, а тоа значи брза и ефикасна продажба на fiat автомобилите кои се во ваша сопственост.


Ова е всушност и најважната причина поради која луѓето се ги користат услугите на Пазар3, а веруваме дека и Вие ќе бидете следните.


Фантастична побарувачка - на нашиот сајт постои огромен број на заинтересирани купувачи на fiat возила, па, доколку сте сопственик на моделите како fiat punto, fiat sedici, fiat panda, fiat doblo, fiat bravo, fiat stilo, fiat 500, fiat scudo, fiat linea и тн, тогаш имаме одлични вести за Вас!


Ве уверуваме дека нема да помине долго пред да бидете контактирани од потенцијалните купувачи, а во ова ќе имате прилика да го увидите и самите откако ќе објавите оглас.


Интуитивни алатки - полето за пребарување, филтрите, и алатката за регистрирање на огласи ќе им помогнат и на оние кои сакаат да најдат нови автомобили или пак половни автомобили произведени од fiat, но и да понудат fiat автомобили за продажба со само еден клик!


Единственото нешто на кое што треба да внимавате при огласувањето, без разлика дали се работи за fiat коли, живеалишта, возила, електроника, или пак препарати за вашиот дом и семејство, се правилата за огласување.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации